Centrum pomocy
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Prostsze i bardziej efektywne wyszukiwanie adresów e-mail

Jako marka SARE, jesteśmy dumni z oferowania skutecznych i intuicyjnych rozwiązań, które ułatwiają naszym użytkownikom codzienną pracę. Chcemy, abyś mógł skupić się na tym, co naprawdę ważne, dlatego stworzyliśmy proste i bezpośrednie metody wyszukiwania konkretnych adresów e-mail w naszej bazie danych.

Wyszukiwanie za pomocą domeny

Jeśli szukasz konkretnej domeny w naszej bazie adresów, mamy dla Ciebie szybki i skuteczny sposób na jej odnalezienie. Wszystko, czego potrzebujesz, to skorzystać z zakładki Adresy → Szukaj i wpisać w polu E-mail nazwę domeny, którą chcesz wyszukać. Pamiętaj jednak, aby poprzedzić nazwę domeny symbolem gwiazdki, np. *gmail.com.

Możesz zauważyć, że nie ma tu znaku “@” przed nazwą domeny. To dlatego, że wpisanie “@” przed domeną może uniemożliwić poprawne wyszukiwanie adresów. Zdajemy sobie sprawę, że może to być nieco mylące, ale gwarantujemy, że nasze podejście jest szybkie i skuteczne.

Nie zapomnij jednak, że zasada wpisywania symbolu gwiazdki przed domeną jest niezwykle ważna! Dzięki temu nasz system będzie wiedział, że chcesz wyszukać wszystkie adresy powiązane z tą konkretną domeną.

Korzyści z naszego podejścia

Nasze podejście do wyszukiwania adresów e-mail na podstawie domeny ma wiele zalet. Przede wszystkim jest szybkie i proste. Nie musisz już przeszukiwać całej bazy danych adresów, aby znaleźć te, które są dla Ciebie najważniejsze.

Dodatkowo, korzystając z naszego systemu, nie musisz już martwić się o pomyłki wynikające z wpisywania pełnych adresów e-mail. Skupiamy się na domenach, co oznacza, że nawet jeśli pomyliłeś się przy wpisywaniu adresu e-mail, nadal możemy Ci pomóc znaleźć to, czego szukasz.

Wreszcie, dzięki naszemu podejściu do wyszukiwania adresów e-mail na podstawie domeny, możesz być pewien, że zawsze znajdziesz to, czego szukasz. Bez względu na to, ile adresów e-mail ma dana domena w naszej bazie danych, możemy Ci pomóc je wszystkie odnaleźć.

Znalezienie odpowiednich adresów e-mail nigdy nie było prostsze. Dzięki naszemu podejściu do wyszukiwania na podstawie domeny, możesz skupić się na tym, co naprawdę ważne – zarządzaniu swoimi kontaktami i rozwijaniu swojego biznesu.

Czy ten artykuł był pomocny?

Anna Małecka

Business Development Director

Advisor photo

Kochamy pomagać.
Naprawdę!

Nadal nie jesteś pewien, czego potrzebujesz? Zadzwoń do nas. Chętnie pomożemy, nawet jeśli nie jesteś klientem.

Porozmawiajmy