Centrum pomocy
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Wykorzystaj SAREscript do określenia miejsca zamieszkania twoich klientów

Chciałbyś precyzyjniej dotrzeć do swoich klientów poprzez skierowanie do nich komunikatów dostosowanych do ich lokalizacji? Właśnie do tego służy nasza funkcja SAREscript, która pozwala na zdefiniowanie miasta lub województwa na podstawie kodu pocztowego zgromadzonego w naszej bazie. Pozwala to na skierowanie do nich bardziej personalizowanych treści. Właśnie takie podejście potrafi podnieść skuteczność twoich działań marketingowych.

Jak skorzystać z tej funkcji?

Zapewniamy prosty, dwuetapowy proces, który pozwoli Ci skorzystać z tej opcji w mgnieniu oka.

Krok 1: Wybierz funkcję w menu SAREscript

Za pomocą kilku kliknięć możesz uruchomić naszą funkcję. Po prostu przejdź do menu SAREscript, a następnie kliknij opcję ‘ustal miasto/ustal województwo’.
Na prawej stronie ekranu pojawi się dodatkowa ramka. W tej ramce również wybierz opcję ‘ustal miasto/ustal województwo’.

Krok 2: Skonfiguruj ustawienia w nowym oknie

Po wybraniu powyższej opcji, pojawi się nowe okno. W tym oknie, z rozwijanej listy wybieramy cechę, w której znajdują się kody pocztowe, a następnie decydujemy, do której cechy chcemy zapisać miasto. Kiedy wprowadzisz wszystkie niezbędne dane, kliknij OK.
Teraz skrypt automatycznie pojawi się w ramce. Aby go uruchomić, kliknij ‘wykonaj skrypt’ → OK.

Uwaga! Przed wykonaniem powyższych czynności, upewnij się, że wybrałeś grupę odbiorców, do których chcesz skierować swoje działania. Wybór grupy wykonujesz na górze strony w źródle danych.

Podsumowanie

Korzystając z funkcji SAREscript, możesz skutecznie dostosować swoje komunikaty do lokalizacji Twoich klientów. Zwiększaj skuteczność swoich działań marketingowych, dostarczając komunikaty, które są dla nich naprawdę istotne.

Czy ten artykuł był pomocny?

Anna Małecka

Business Development Director

Advisor photo

Kochamy pomagać.
Naprawdę!

Nadal nie jesteś pewien, czego potrzebujesz? Zadzwoń do nas. Chętnie pomożemy, nawet jeśli nie jesteś klientem.

Porozmawiajmy