Centrum pomocy
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Jak wysyłać wiadomości SMS za pomocą systemu SARE?

Moduł SMS w systemie SARE umożliwia łatwą wysyłkę wiadomości SMS na numery GSM zgromadzone w bazie danych. Przedstawiamy kroki, które pozwolą Ci na skorzystanie z tego modułu:

Kontrola stanu konta SMS

Aby sprawdzić dostępne środki na koncie SMS, przejdź do modułu SMS i wybierz opcję “Nowy”. Na górze strony znajdziesz informacje o dostępnym stanie konta i możliwym debecie. Jeżeli środki na koncie oraz debet nie pozwalają na wysyłkę, skorzystaj z opcji “Doładuj konto”. Możesz to zrobić za pomocą przelewu bankowego lub karty kredytowej.

Doładowanie konta SMS

Doładowanie konta SMS jest możliwe przez przelew bankowy lub kartę kredytową. Przy przelewie bankowym określ kwotę doładowania w formularzu i pobierz fakturę pro-forma, na podstawie której dokonasz przelewu. Jeśli chcesz skorzystać z karty kredytowej, wypełnij formularz podając swoje dane osobowe, adres e-mail oraz kwotę doładowania. Po zaksięgowaniu wpłaty, będziesz mógł rozpocząć wysyłkę wiadomości SMS.

Tworzenie treści wiadomości SMS

Możesz tworzyć treść wiadomości SMS od podstaw lub wczytać już wysłane wiadomości z archiwum. W polu tekstowym wprowadź treść wiadomości. Możesz również korzystać z personalizacji, dodając cechy przypisane do adresów w bazie danych. Aby wstawić personalizację, kliknij “personalizacja” i wybierz odpowiednią cechę z listy.

Wysyłka pojedyncza lub cykliczna

Wybierz rodzaj wysyłki, czyli jednorazową lub cykliczną. W przypadku wysyłki cyklicznej możesz zaplanować wysyłkę wiadomości na określone daty, na przykład co miesiąc lub co tydzień. Wybierz również nadawcę wiadomości spośród wcześniej zarejestrowanych nazw.

Testowanie wiadomości

Przed wysłaniem wiadomości możesz przetestować ją wysyłając SMS testowy. Wprowadź numer GSM odbiorcy w polu podaj numer GSM i zaznacz pole “Wyślij SMS testowy”. Otrzymasz informacje o stanie konta oraz kosztach związanych z wysłaniem testowego SMS-a. Jeśli testowa wiadomość spełnia Twoje oczekiwania, kliknij przycisk “Dalej”.

Potwierdzenie i wysłanie wiadomości

Na ostatnim etapie zobaczysz podsumowanie wysyłki, w tym aktualny stan konta, ilość wiadomości do wysłania i koszty. Potwierdź wysyłkę, klikając “OK”.

Dzięki modułowi SMS w systemie SARE możesz łatwo i skutecznie przeprowadzać wysyłki wiadomości SMS do swoich klientów. Sprawdź możliwości tego modułu już teraz!

Czy ten artykuł był pomocny?

Anna Małecka

Business Development Director

Advisor photo

Kochamy pomagać.
Naprawdę!

Nadal nie jesteś pewien, czego potrzebujesz? Zadzwoń do nas. Chętnie pomożemy, nawet jeśli nie jesteś klientem.

Porozmawiajmy