Centrum pomocy
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Webhooki – raporty w czasie rzeczywsistym

Zrozumienie swoich klientów jest kluczem do skutecznego e-mail marketingu. Nasze narzędzie, SARE Webhook, dostarcza Ci natychmiastowych raportów o aktywności użytkowników, przesyłając je prosto na wskazany adres URL. Współpraca z SARE Webhook to sposób na łatwiejsze i bardziej efektywne zarządzanie Twoim marketingiem.

Jak działa SARE Webhook?

Nasza usługa monitoruje wszystkie zdarzenia związane z Twoimi kampaniami e-mail. Od momentu otwarcia wiadomości, przez kliknięcie w link, aż do wypisania się z newslettera lub otrzymania zwrotki – każda informacja jest natychmiastowo zarejestrowana i wysyłana w formacie json na wybrany przez Ciebie adres URL.

Struktura danych w json jest zmienna – dostosowuje się do konkretnego zdarzenia. Znajdziesz w niej pełen pakiet informacji o zdarzeniu, takich jak data, dane użytkownika, informacje o jego urządzeniu, lokalizacji, IP, oraz szczegóły dotyczące konkretnej kampanii. Dzięki temu zyskujesz kompleksowy wgląd w aktywność swoich odbiorców.

Kiedy i dlaczego warto skorzystać z SARE Webhook?

Dzięki SARE Webhook możesz na bieżąco raportować zdarzenia do zewnętrznych systemów – wystarczy, że Twoje narzędzie posiada REST API, które może odbierać komunikaty o zdarzeniach użytkowników. Dzięki temu, bez względu na to, jakie systemy używasz do monitorowania aktywności klientów, będziesz mógł zintegrować je z naszą usługą.

SARE Webhook daje możliwość konfiguracji adresu URL dla każdego zdarzenia oraz ustawiania kilku adresów, na które będą równolegle wysyłane komunikaty. To rozwiązanie pozwoli Ci na jeszcze bardziej precyzyjne i zindywidualizowane zarządzanie informacjami o aktywnościach użytkowników.

Jak skonfigurować SARE Webhook?

Uruchomienie SARE Webhook to prosta procedura. Pierwszym krokiem jest wejście w zakładkę Zaawansowane API w naszym systemie. Następnie dodajesz jeden lub więcej adresów URL, na które mają być przesyłane dane – niezależnie od tego, czy chodzi o otwarcia, kliknięcia, wypisy czy zwroty.

Wszystkie dane są przesyłane jako JSON metodą “POST” z wybranych zdarzeń na wybrane przez Ciebie URL. Aby uruchomić funkcję Webhook, wystarczy skontaktować się z naszym działem Obsługi Klienta pod adresem cs@sare.pl. Nasz zespół z przyjemnością pomoże Ci skonfigurować usługę według Twoich potrzeb.

Koniec

SARE Webhook to narzędzie, które umożliwi Ci jeszcze lepsze zarządzanie swoimi kampaniami e-mail. Dostarczamy Ci szczegółowe i natychmiastowe raporty, które pomogą Ci zrozumieć swoich klientów i dostosować do nich swoje strategie marketingowe. Skontaktuj się z nami już dziś i odkryj pełnię możliwości, jakie daje Ci SARE Webhook.

Czy ten artykuł był pomocny?

Anna Małecka

Business Development Director

Advisor photo

Kochamy pomagać.
Naprawdę!

Nadal nie jesteś pewien, czego potrzebujesz? Zadzwoń do nas. Chętnie pomożemy, nawet jeśli nie jesteś klientem.

Porozmawiajmy