Centrum pomocy
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Odzyskiwanie hasła w SARE – instrukcja krok po kroku

Jak przyjazna, profesjonalna marka, chcielibyśmy Cię przeprowadzić przez proces odzyskiwania hasła, aby zapewnić Ci bezproblemowe doświadczenie użytkowania naszych usług. Pamiętaj, że wymiana hasła może być konieczna, jeśli spełniasz jedno z dwóch kryteriów:

  • Nie pamiętasz swojego aktualnego hasła.
  • Nie logowałeś się do systemu przez ostatni miesiąc.

Krok 1: Wejdź na stronę logowania i zacznij proces odzyskiwania hasła

Najpierw odwiedź naszą stronę logowania. Następnie kliknij na przycisk oznaczony jako “PRZYPOMNIJ HASŁO”, aby rozpocząć proces odzyskiwania hasła.

Krok 2: Wpisz swoje dane i potwierdź chęć odzyskania hasła

Podaj swój numer UID oraz login, a następnie kliknij przycisk ‘WYŚLIJ PONOWNIE HASŁO’. Postępuj zgodnie z wyświetlanymi komunikatami i sprawdź swoją skrzynkę pocztową zarejestrowaną jako login w naszym systemie.

Krok 3: Potwierdź żądanie zmiany hasła

W swojej skrzynce pocztowej znajdziesz wiadomość z linkiem do zresetowania hasła. Kliknij w ten link, aby potwierdzić swoje żądanie. Pamiętaj, że link jest jednorazowy i ważny przez 24 godziny od momentu jego wygenerowania.

Krok 4: Nadaj nowe hasło

Po kliknięciu w link zostaniesz przekierowany na stronę do ustawienia nowego hasła. Wprowadź nowe hasło w dwóch polach i kliknij przycisk “ZMIEŃ HASŁO”. Pamiętaj, że nowe hasło musi spełniać określone reguły dotyczące długości i złożoności – minimum 12 znaków, co najmniej jedna duża i mała litera, cyfra oraz znak specjalny.

Wskazówka: Upewnij się, że otrzymałeś wiadomość

Jeżeli wiadomość z linkiem do zmiany hasła nie dotarła do Twojej skrzynki pocztowej, sprawdź inne foldery – takie jak ‘Inne’, ‘Powiadomienia’ czy ‘SPAM’. Czasem wiadomości mogą zostać tam przekierowane.

Jest nam bardzo miło, że mogliśmy Ci pomóc w odzyskaniu dostępu do naszych usług. Pamiętaj, że zawsze jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!

Czy ten artykuł był pomocny?

Anna Małecka

Business Development Director

Advisor photo

Kochamy pomagać.
Naprawdę!

Nadal nie jesteś pewien, czego potrzebujesz? Zadzwoń do nas. Chętnie pomożemy, nawet jeśli nie jesteś klientem.

Porozmawiajmy