Centrum pomocy
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Ułatwienia w zakresie doładowania SMS – najlepsze narzędzia marketingowe

Z przyjemnością informujemy, że ulepszamy doświadczenia naszych klientów, umożliwiając jeszcze prostsze doładowanie konta SMS. Te zmiany z pewnością przyczynią się do usprawnienia procesu i zwiększenia wydajności Twoich działań.

Bezpośrednie doładowanie z menu

Poprzez wprowadzenie nowego udogodnienia, zdecydowaliśmy się na dodanie opcji doładowania SMS bezpośrednio w menu nawigacyjnym. Teraz, zamiast szukać opcji doładowania na dashboardzie lub na pierwszym kroku wysyłki SMS, można łatwo zlokalizować i użyć tej funkcji z głównego menu. Dzięki temu oszczędzasz cenny czas i możesz skupić się na tym, co naprawdę jest ważne – skutecznej komunikacji ze swoimi klientami.

Utrzymanie doładowania na pierwszym kroku wysyłki

Mimo dodania nowej funkcji, utrzymanie możliwości doładowania konta na pierwszym kroku wysyłania SMS jest dla nas istotne. Chcemy dać Ci wybór i dostosować się do Twojego stylu pracy. W związku z tym, staramy się utrzymać elastyczność naszych narzędzi, pozwalając Ci wybrać metodę, która najbardziej Ci odpowiada.

Podsumowując, naszym celem jest zapewnienie Ci najwyższej jakości usług, dostosowanych do Twoich potrzeb i oczekiwań. Ulepszanie naszych narzędzi, tak jak w tym przypadku, jest jednym z kroków, które podejmujemy, aby osiągnąć ten cel. Mamy nadzieję, że nowa funkcja doładowania SMS z poziomu menu będzie dla Ciebie wygodna i pomocna. Czekamy na Twoje opinie i sugestie, które pomogą nam rozwijać się dalej. Dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzasz nas każdego dnia.

Czy ten artykuł był pomocny?

Anna Małecka

Business Development Director

Advisor photo

Kochamy pomagać.
Naprawdę!

Nadal nie jesteś pewien, czego potrzebujesz? Zadzwoń do nas. Chętnie pomożemy, nawet jeśli nie jesteś klientem.

Porozmawiajmy