Centrum pomocy
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Tworzenie kodu kreskowego EAN13 przy użyciu SAREscript

Tworzenie kodów kreskowych EAN13 za pomocą narzędzia SAREscript to proste zadanie, które umożliwi Ci dodanie dynamicznej treści do Twoich wiadomości e-mail. Dzięki temu, możesz skuteczniej docierać do odbiorców i zwiększać skuteczność swoich kampanii. Głównym wymogiem jest posiadanie importowanej bazy adresów e-mail oraz unikalnych 13-cyfrowych kodów.

Krok 1: Dodawanie kodu EAN13 do treści e-maila

Załóżmy, że chcemy dodać kod EAN13 do treści e-maila. Pierwszym krokiem jest otwarcie wiadomości, którą chcemy edytować. W tym celu kliknij na drugą ikonę po prawej stronie na pasku narzędzi, znajdującą się w trzecim rzędzie. Pojawi się okno wyboru, w którym należy wybrać ‘Kod kreskowy EAN13’.

Krok 2: Wybór cechy do podmiany

W nowo otwartym oknie, rozwijamy dostępną listę i wybieramy cechę, w której przechowywane są importowane wartości. Po zatwierdzeniu wyboru klikając ‘OK’, skrypt zostanie automatycznie wstawiony. Kliknij ‘Wstaw’, aby umieścić skrypt w wybranym miejscu wiadomości. Zobaczysz ikonę kotwicy, pod którą umieszczony jest odpowiedni skrypt. Pamiętaj, jeśli Twoja wiadomość zawiera kody kreskowe EAN 13, mailing powinien zostać wysłany z grafikami dołączonymi do wiadomości.

Dodawanie kodu EAN13 za pomocą edytora Drag&Drop

Możesz również dodawać kody EAN13 za pomocą edytora Drag&Drop. Proces jest podobny do wcześniej opisanego. Otwórz wiadomość do edycji i na pasku narzędzi kliknij na ikonę ‘SAREscript’. W otwartym oknie wybierz ‘Kod kreskowy EAN13’. Następnie pojawi się okno, w którym wybierasz cechę do podmiany. Po wybraniu właściwej cechy, kliknij ‘WSTAW’. W wybranym miejscu w przygotowanie wiadomości zostanie wstawiona ikona, pod którą umieszczony jest odpowiedni skrypt. Pamiętaj również tutaj, że jeśli wiadomość zawiera kody kreskowe EAN 13, mailing powinien być wysyłany z grafikami dołączonymi do maila.

Powyższe instrukcje pomogą Ci sprawnie zintegrować kody kreskowe EAN13 z Twoimi wiadomościami e-mail. Korzystanie z kodów kreskowych w treści maila jest nie tylko technicznie efektywne, ale także daje odbiorcom wartość dodaną, zwiększając ich zaangażowanie. Pamiętaj, aby zawsze przestrzegać prawidłowego formatowania i struktury HTML podczas edycji swoich wiadomości.

Czy ten artykuł był pomocny?

Anna Małecka

Business Development Director

Advisor photo

Kochamy pomagać.
Naprawdę!

Nadal nie jesteś pewien, czego potrzebujesz? Zadzwoń do nas. Chętnie pomożemy, nawet jeśli nie jesteś klientem.

Porozmawiajmy