Centrum pomocy
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Zarządzanie wysyłkami z wykorzystaniem skryptu SAREscript

Jest to kompleksowe narzędzie umożliwiające kontrolę nad liczbą wiadomości e-mail, które są wysyłane do Twoich odbiorców. Zarówno limitowanie wysyłek, jak i planowanie umożliwia dodatkowo precyzyjne określenie liczby wiadomości, które mają zostać wysłane w określonym czasie. To wszystko w ramach przyjaznej dla użytkownika platformy SARE.

Krok 1: Planowanie wysyłki

Planowanie wysyłki rozpoczyna się od zaznaczenia opcji użyj SAREscript podczas trzeciego kroku procesu wysyłania. Następnie kliknij dodaj nowy skrypt zaawansowany. Wyświetli się nowe okno z możliwością wyboru różnych funkcji. Wybierz limituj wysyłki/limituj wysyłki i plan i gotowe! Już teraz możesz skutecznie zarządzać swoimi kampaniami e-mailingowymi.

Krok 2: Określenie parametrów

W nowo wyświetlonym oknie będziesz miał możliwość określenia terminu, a także liczby wiadomości, które zostały już skierowane do odbiorców. Dzięki opcji limituj wysyłki i plan możesz również precyzyjnie określić, ile wiadomości e-mail ma zostać zaplanowanych do wysyłki. Gdy wszystkie informacje zostaną wprowadzone, kliknij OK.

Krok 3: Wstawianie i testowanie skryptu

Po zatwierdzeniu wszystkich danych, skrypt zostanie automatycznie wstawiony w ramce. Teraz wystarczy kliknąć wstaw. Aby sprawdzić, czy wszystko działa prawidłowo, kliknij testuj skrypt. Pamiętaj, że przed przetestowaniem skryptu należy zaznaczyć grupę odbiorców, dla której ma być realizowana wysyłka.

Nie musisz być ekspertem od programowania, aby skutecznie zarządzać swoimi kampaniami e-mailingowymi. Z pomocą skryptu SAREscript każda wysyłka stanie się prosta, efektywna i przede wszystkim – skrojona na miarę Twoich potrzeb. Skorzystaj z możliwości, które oferuje SARE, i zyskaj przewagę na rynku!

Czy ten artykuł był pomocny?

Anna Małecka

Business Development Director

Advisor photo

Kochamy pomagać.
Naprawdę!

Nadal nie jesteś pewien, czego potrzebujesz? Zadzwoń do nas. Chętnie pomożemy, nawet jeśli nie jesteś klientem.

Porozmawiajmy