Centrum pomocy
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Tworzenie personalizowanego e-maila urodzinowego za pomocą SAREscript

Tworzenie unikalnych i personalizowanych e-maili urodzinowych nigdy nie było prostsze dzięki naszemu narzędziu SAREscript. Skrypty e-mail urodzinowe oferują możliwość wysłania wiadomości bezpośrednio w dniu urodzin subskrybenta. Taki gest może wzbudzić u Twoich klientów poczucie ważności i zaangażowania. Wystarczy, że w bazie danych są zapisane daty urodzin subskrybentów.

Krok 1: Rozpoczynamy planowanie wysyłki

Podczas planowania wysyłki, w pierwszym kroku wybieramy rodzaj wysyłki, czyli wysyłkę cykliczną. Ten typ wysyłki gwarantuje, że Twoje wiadomości dotrą do odbiorców w odpowiednim momencie → w dniu ich urodzin.

Krok 2: Używamy SAREscript

W trzecim kroku wysyłania, skupiamy się na wykorzystaniu SAREscript. Klikamy dodaj nowy filtr, który pozwoli na wybranie właściwej funkcji. Z listy funkcji wybieramy e-mail urodzinowy.

Krok 3: Określamy cechy subskrybenta

W kolejnym oknie rozwijamy dostępną listę i wybieramy cechę, w której znajduje się data urodzenia subskrybenta. Dzięki temu, nasz skrypt będzie wiedział, kiedy dokładnie wysłać wiadomość. W zakładce format określamy format zapisanej daty.

Krok 4: Zatwierdzamy i testujemy skrypt

Po wprowadzeniu wszystkich danych, klikamy OK. Skrypt zostanie automatycznie wstawiony w ramce. Następnie, aby go zatwierdzić, klikamy wstaw. Ale to nie koniec naszej pracy. W celu sprawdzenia poprawności działania, należy kliknąć przycisk testuj skrypt. Pamiętaj, że wcześniej powinieneś zaznaczyć grupę, dla której będzie realizowana wysyłka. To ważny krok, który gwarantuje, że Twoja wiadomość dotrze do właściwej grupy odbiorców.

Tworzenie personalizowanych e-maili urodzinowych jest łatwe, dzięki SAREscript. Wystarczy kilka kliknięć, aby stworzyć wiadomość, która sprawi, że Twoi klienci poczują się wyjątkowo w ich szczególnym dniu.

Czy ten artykuł był pomocny?

Anna Małecka

Business Development Director

Advisor photo

Kochamy pomagać.
Naprawdę!

Nadal nie jesteś pewien, czego potrzebujesz? Zadzwoń do nas. Chętnie pomożemy, nawet jeśli nie jesteś klientem.

Porozmawiajmy