Centrum pomocy
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Optymalizator wysyłek – dostosuj swoją strategię e-mail marketingową

Optymalizator wysyłek: Dostosuj swoją strategię e-mail marketingową

Optymalizator wysyłek to potężne narzędzie, które pozwala na precyzyjne badanie skuteczności e-mailingu w różnych dniach i godzinach. Planując jedną kampanię, możesz zdefiniować różne terminy wysyłki, które będą testowane przez nasz system. Dzięki temu otrzymasz informacje, które pozwolą Ci maksymalizować efektywność swoich wysyłek. Zrozumiesz, kiedy Twoi odbiorcy najchętniej otwierają i klikają wiadomości, co pozwoli Ci dostosować strategię do ich preferencji.

Jak korzystać z Optymalizatora wysyłek?

Planowanie wysyłek

Aby rozpocząć, w pierwszym kroku planowania wysyłki wybierz “Optymalizator wysyłek” jako rodzaj wysyłki. Następnie, drugi krok planowania przebiega w standardowy sposób, natomiast trzeci daje Ci możliwość rozdzielenia wysyłki na różne dni i godziny.

System podzieli bazę do wysyłki na równe części i zrealizuje wysyłkę w wyznaczonych godzinach, w każdy wybrany dzień. Na przykład, jeżeli zdecydujesz się na wysyłkę w 5 określonych dniach, system zrealizuje 20 wysyłek – po 4 w każdym z wybranych dni, testując różne pory dnia.

Zaplanowane wysyłki są widoczne w sekcji mailing → zaplanowane, a w szczegółach wysyłki zobaczysz określone terminy.

Raporty z wysyłek

Na podstawie danych zebranych przez Optymalizator wysyłek, otrzymasz bogate raporty ze statystyk czasowych. Znajdują się tam wykresy pokazujące dni i godziny z najlepszym wynikiem pod względem otwarć i kliknięć. Dodatkowo, możesz zgrupować dane według dni tygodnia lub dowolnie wskazanego zakresu godzin, co ułatwi Ci identyfikację optymalnego terminu wysyłki.

Zarówno planowanie, jak i analiza wyników są proste i intuicyjne, a korzyści z ich wykorzystania mogą znacznie poprawić efektywność Twojej strategii e-mail marketingowej.

Czy ten artykuł był pomocny?

Anna Małecka

Business Development Director

Advisor photo

Kochamy pomagać.
Naprawdę!

Nadal nie jesteś pewien, czego potrzebujesz? Zadzwoń do nas. Chętnie pomożemy, nawet jeśli nie jesteś klientem.

Porozmawiajmy