Grupy testowe i nadawcy wiadomości

System SARE posiada wiele usprawnień dzięki którym proces wysyłki można znacznie przyspieszyć. Preferencje systemu pozwalają stworzyć dedykowane listy nadawców wiadomości oraz grupy testowe. Dzięki temu, w przypadku gdy z systemu korzysta więcej osób, można łatwo zmienić pola związane z nadawcą a maile testowe wysyłać do z góry określonej grupy.

Lista nadawców wiadomości

Aby zoptymalizować czas planowania wysyłki, możliwe jest zdefiniowanie listy nadawców w Preferencjach systemu: PREFERENCJE: ustawienia ogólne -> Lista nadawców wiadomości.

Lista nadawców wiadomości - tworzenie

Dzięki zapisaniu takiej listy, przy planowaniu wysyłki będzie możliwość wyboru nadawcy i automatycznego uzupełnienia koniecznych do zdefiniowania pól.

MAILING: wysyłanie: krok 1 z 3

Lista nadawców wiadomości - 1 krok, wybór

 

Lista nadawców wiadomości - 1 krok podgląd

 

 

 

Grupy testowe

Grupy testowe to rozwiązanie pozwalające stworzyć listę adresów, które dostępne będą przy testach w pierwszym kroku wysyłania. Dzięki skorzystaniu z tej opcji można skrócić czas planowania wysyłki i lepiej zarządzać procesami weryfikacji testów.

Opcja dostępna jest z poziomu PREFERENCJE: ustawienia ogólne -> Grupy testowe

 Grupy testowe - tworzenie

Nazwa grupy testowej – w tym miejscu nadawana jest nazwa grupy testowej. Nazwa ta jest używana w pierwszym kroku wysyłania podczas wyboru adresów do testu wiadomości. Warto aby nazwa nawiązywała do adresów, które w niej się znajdują lub osoby która dane testy przeprowadza i sprawdza wyniki. Pole nazwy nie może zawierać znaków specjalnych ani diakrytycznych. Dozwolona jest spacja.

 

Lista adresów grupy testowej – tutaj powinny zostać wpisane adresy przypisane do danej grupy. Możliwe jest zapisanie maksymalnie 20 adresów email. Kolejne adresy należy rozdzielić znakiem przecinka lub średnika.

Grupy testowe - wykorzystanie

 

Po zdefiniowaniu listy grup testowych w pierwszym kroku planowania wysyłki oprócz opcji do ręcznego wpisania adresu do wysyłki testu kreacji można wskazać zdefiniowaną grupę testowe.Jak możemy Ci pomóc?