Jak stworzyć dynamiczną treść za pomocą SAREscript?

Dynamiczna treść pozwala na wstawienie zmiennej treści, grafik wiadomości w zależności od wartości cechy opisującej subskrybenta. W ten sposób budując jedną wiadomość możemy wyświetlić inną treść skierowaną do kobiet, inną do mężczyzn. Przed przystąpieniem do wstawiania skryptów należy do systemu zaimportować bazę zawierającą odpowiedni opis dla wykorzystywanych cech.

KROK 1

W celu dodania dynamicznej treści do treści maila należy otworzyć edytowaną wiadomość oraz kliknąć na pasku narzędzi w druga ikonę po prawej stronie, w trzecim rzędzie:

Pojawi się nam się okno, w którym wybieramy Dynamiczną treść:

KROK 2

W nowo wyświetlonym oknie rozwijamy dostępną listę oraz wybieramy cechę, w której znajdują się zaimportowane do bazy wartości.

Następnie w wierszu wartość wpisujemy wartość uzupełnionej cesze w bazie, a polu treść zawartość która powinna zostać wyświetlona. Po uzupełnieniu wszystkich danych klikamy OK. Skrypt zostanie automatycznie wstawiony w ramce, klikamy wstaw. W wybranym miejscu w przygotowanie wiadomości zostanie wstawiona ikona kotwicy, pod którą jest zamieszczony odpowiedni skrypt.

UWAGA! Dynamiczna treść umożliwia na zastosowanie dowolnej treści maila w zależności od sposobu rozbudowania cech w bazie. W ten sposób dowolna wiadomość e-mail może otrzymać indywidualną treść.Jak możemy Ci pomóc?