E-MAIL MARKETING

Funkcjonalności

Wykorzystaj pełny potencjał narzędzia SARE. Twórz wiadomości za pomocą jednego z wybranych edytorów.

Twórz wiadomości, jak chcesz

TWóRZ-WIADOMOśCI-JAK-CHCESZ - dwa dostępne edytory tworzenia mailingów

SARE wie, że każdy może mieć indywidualne oczekiwania i wymagania. Dlatego udostępnia różne możliwości tworzenia kreacji: możesz korzystać ze swojego gotowego newslettera, jeśli masz go w formie kodu HTML lub umieszczony jest pod adresem URL. Jeśli jednak nie masz gotowej kreacji, SARE umożliwia pracę w edytorach wewnątrz systemu.

Gotowe szablony
Każdy może wykorzystać do komunikacji wybrany z dostępnych gotowych szablonów. Szablony te są stale aktualizowane, dostosowywane do nowych trendów graficznych. Dodatkowo wszystkie szablony mogą zostać zmienione przez użytkownika, zgodnie z jego potrzebami, dzięki jednemu z dwóch narzędzi do edycji kreacji.

Edytory
Do dyspozycji użytkowników SARE pozostają dwa narzędzia, które umożliwiają stworzenie kreacji od początku, edycję wiadomości zaimportowanych z adresu URL lub z pliku zip oraz dostosowanie dostępnych szablonów, do własnych potrzeb.

Standardowy
Skorzystaj ze standardowego edytora SARE. Dzięki niemu dodasz tabele, zmienisz układ i pokażesz się odbiorcom. Dostosuj istniejące szablony, edytuj zarówno w wersji graficznej, jak i z poziomu html. Wszystko zgodnie z Twoimi preferencjami.

Drag&drop
Nowy edytor SARE typu drag&drop umożliwia intuicyjne budowanie szablonu. To proste, jak zabawa klockami: weź odpowiedni element i przeciągnij go w miejsce, gdzie aktualnie potrzebujesz. Edytowanie istniejących kreacji jest równie proste. Po prostu wybierz narzędzie najlepsze dla Ciebie.

Jesteś zainteresowany tą funkcją? Sprawdź, w którym pakiecie jest dostępna!

PRZEJDŹ DO CENNIKA


Pozostałe funkcje

Dla tego produktu dostępne są również następujące funkcjonalności:

Pobierz wszystkie funkcje systemu

Projektowanie graficzne - usługi projektowania zaawansowanych kreacji
Usługi prawne - wersja 2
Usługa doradztwa-wersja 2