Polecają nas

Nasza współpraca z Digitree Group przebiega wzorowo. Cieszymy się, że mamy Partnera, który w efektywny sposób wspiera nas w budowaniu relacji z klientem - dzięki obsłudze działu Client Service oraz wysokiej klasy narzędziu SAREsystem, mogliśmy zwiększyć lojalność naszych klientów. Jesteśmy w pełni zadowoleni z przebiegu oraz z efektów wykonywanych działań.

Ewa FilipowiczDigital and CRM Manager CEE and Nordic, L’Occitane en Provence

Z systemu SARE korzystamy już od blisko 14 lat. Pierwsze mailingi były wysyłane w 2009 r. a główny cel, to powiadomienie klientów o nowych ofertach i pozyskanie leadów. Oprócz oczywistych zalet systemu, takich jak łatwość obsługi i ciągły rozwój platformy, należy podkreślić nieocenioną pomoc zespołu Client Service.

Maciej TykarskiSamodzielny specjalista ds. e-marketingu, Departament Marketingu, VB Leasing

Korzystamy z systemu SARE w zakresie realizacji kampanii e-mail marketingowych. Wysoko oceniamy jakość obsługi klienta, a dedykowany konsultant wspiera nas rzetelnie w codziennej pracy z systemem. Chętnie dzieli się wiedzą, dzięki temu możemy powiedzieć, że system SARE to profesjonalne narzędzie poparte zapleczem merytorycznym pracujących tam osób.

Łukasz WięcekKierownik ds. Sprzedaży Wielokanałowej, Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.

Z firmą SARE S.A. w zakresie e-mail marketingu współpracujemy od lipca 2013 roku. (…) Narzędzie, jakim dysponuje firma SARE S.A., jest dopasowane do naszych potrzeb i zespół specjalistów pomaga nam w stworzeniu dedykowanych rozwiązań oraz schematów komunikacji. Wsparcie działu Client Service jest bardzo pomocne w codziennym korzystaniu z systemu SARE, a także we wdrażaniu zaawansowanych projektów digital marketingowych.

Leszek Olszański Agora Performance,Dyrektor Produktu Biznes e-Commerce

SARE to zaawansowana technologia, ale i skuteczna forma dotarcia do klientów. Z racji tego, że system napisany jest autorskim językiem programowania – jego możliwości są wprost nieograniczone i w konsekwencji dostosowane do indywidualnych potrzeb. (…) SARE to profesjonalne narzędzie niezbędne każdemu marketerowi poparte zapleczem merytorycznym pracujących tam osób.

Marta CiesielskaDyrektor ds. Marketingu Optima Sp. z o.o.