E-MAIL MARKETING

Funkcjonalności

Wykorzystaj pełny potencjał narzędzia SARE. Dzięki otwartej platformie deweloperskiej, jaką jest SAREscript, możesz dostosować system do swoich potrzeb.

Dostosuj system

SAREscript - dostosuj system do swoich potrzeb

SAREscript to otwarta platforma deweloperska, dzięki której samodzielne stworzysz nowe funkcjonalności odpowiadające aktualnym potrzebom Twoich użytkowników. Dla kilkunastu najpopularniejszych rozwiązań udostępnione zostały interfejsy, natomiast inne mogą zostać stworzone na podstawie udostępnionej dokumentacji. SAREscript pozwala na tworzenie skryptów m.in. modyfikujących zawartość wiadomości, określających sposób ich wysyłania oraz operujących na bazie danych. Połączenie rozwiązania z interfejsami API i SOAP daje Ci niemal nieograniczone możliwości dopasowania systemu do potrzeb klientów.

Grafika zależna od grupy klienta
Zastosowanie personalizacji oraz odpowiednie przygotowanie bazy pozwolą Ci na stworzenie jednej kreacji ściśle dopasowanej do każdego odbiorcy.

Ustalanie płci na podstawie imienia odbiorcy
Specjalny edytor umożliwia szybkie zastosowanie imienia odbiorcy do określenia jego płci. Cechę tą wykorzystasz w dalszej personalizacji lub w filtrach wysyłki.orzystając z SARE, dzte, w łatwy i skuteczny sposób uzyskasz dane.

Szablon dostosowany do typu klienta
Edytor SARE pozwala na stosowanie tak zwanych – „dynamicznych treści„. Funkcja ta pozwala na wyświetlenie treści w zależności np. od cechy w bazie czy grupy. Przykładowo możesz generować unikalne stopki w wiadomości. Adresaci newsletterów często posiadają ściśle określony status w bazie np. klient VIP, nowy użytkownik, liczba punktów itd. Kreacja wiadomości, wykorzystując dynamiczną treść, jest w stanie dopasować się do każdego typu odbiorcy.

Zwrot grzecznościowy zależny od płci odbiorcy
Ta funkcja pozwoli Ci na stosowanie indywidualnego, dostosowanego do płci odbiorcy, komunikatu, np. Szanowna Pani / Szanowny Panie.

Podział bazy na podstawie aktywności odbiorców
Dzięki tej funkcjonalności możesz filtrować adresy ze względu na konkretne zachowania – otwarcie wiadomości, kliknięcie w wybrany link czy kliknięcie w guzik akcji.

Jesteś zainteresowany tą funkcją? Sprawdź, w którym pakiecie jest dostępna!

PRZEJDŹ DO CENNIKA


Pozostałe funkcje

Dla tego produktu dostępne są również następujące funkcjonalności:

Pobierz wszystkie funkcje systemu

Projektowanie graficzne - usługi projektowania zaawansowanych kreacji
Usługi prawne - wersja 2
Usługa doradztwa-wersja 2