Kontrola nad dostarczalnością

Dzięki rozproszonej architekturze osiągnęliśmy wydajność, która pozwala na zarządzanie wielomilionowymi bazami adresowymi i wysyłanie setek tysięcy wiadomości na godzinę. W systemie SARE gwarantujemy najwyższą dostarczalność!

 

Pełna integralność systemu

Architektura SARE i wykorzystywana przez nie technologia pozwalają na integrację z wieloma rozwiązaniami bazodanowymi (systemy CRM, intranety, hurtownie danych). W oparciu o interfejsy API i SOAP, język XML i skrypty użytkownika, możliwe jest udostępnianie danych statystycznych, ich pobieranie, a także wzajemna synchronizacja baz adresowych oraz regularne zaciąganie treści wiadomości z poziomu serwisów www i systemów CMS.

 

Kontrola dostarczalności

SARE dostarcza zaawansowanych narzędzi raportujących dostarczalność, wspierających skuteczną politykę zarządzania zwrotami i zgłoszeniami spam. Zapewnia maksymalną reputację serwerów, wspierając użytkowników w realizacji dobrych praktyk w budowaniu bazy i jej higienie. Zespół konsultantów pozostaje do dyspozycji, by na podstawie analizy działań i wyników wysyłek, wprowadzić odpowiednie działania, mające na celu zmaksymalizowanie efektów.

 

Współpraca z administratorami

Gros parametrów wpływających na dostarczalność leży w gestii serwerów odbiorczych. Dlatego też SARE pozostaje w stałym kontakcie z administratorami większości skrzynek odbiorczych, po swojej stronie zapewniając najwyższe standardy, pomyślnie współpracuje z dostawcami e-mail poczty.

 

Bieżący nadzór

Parametry wpływające na dostarczalność nie są stałe, podlegają ciągłym zmianom i udoskonaleniom. SARE pozostaje na bieżąco ze wszelkimi zmianami, dostosowuje swoje narzędzia do aktualnych trendów, prowadzi szkolenia i działania, mające na celu informowanie użytkowników o zmianach wprowadzanych w serwerach odbiorczych, a jakie mogą mieć wpływ na efekty wysyłek. Wszystko po to, by zapewnić naszym klientom najwyższą dostarczalność.

Chcę newsletter

Nie przegap nowości, porad, wartościowych e-booków
i interesujących case studies

Nasz newsletter to nie spam. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z wysyłką Newsletteru jest Digitree Group S.A., z siedzibą w Rybniku, ul. Raciborska 35a, 44 – 200 Rybnik, NIP: 642-28-84-378, KRS: 0000369700, REGON: 240018741. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności.