Własny szablon

Posiadasz własny szablon ankiety? SARE pozwala na publikację ankiety nie tylko według szablonów dostępnych w systemie, ale też własnych. Dzięki temu będą wizerunkowo związane z Twoją marką. Możesz dostosować grafiki w ankietach do ich tematyki, identyfikując badanie z Twoją firmą.

 

Za pomocą systemu SARE możesz publikować ankiety według szablonów już dostępnych w systemie, ale możesz też użyć własnych, zaimportowanych. Dzięki temu ankiety będą ściśle wiązały się z marką, której dotyczą – Twoją marką. Ankiety stanowią istotny element budowania wizerunku firmy. Grafiki zastosowane w ankietach możesz dostosować do ich tematyki, wyraźnie identyfikując badanie z Twoją firmą.

Chcę newsletter

Nie przegap nowości, porad, wartościowych e-booków
i interesujących case studies

Nasz newsletter to nie spam. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z wysyłką Newsletteru jest Digitree Group S.A., z siedzibą w Rybniku, ul. Raciborska 35a, 44 – 200 Rybnik, NIP: 642-28-84-378, KRS: 0000369700, REGON: 240018741. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności.