Dwukierunkowość SMS

Wykorzystaj funkcję kanału zwrotnego i uzyskuj odpowiedzi na akcje SMS, a raporty gromadź w SARE. Dzięki komunikacji dwukierunkowej masz okazję zwiększyć efektywność swoich działań, bardziej angażować klientów, ale również zdobywać nowych.

 

Dwukierunkowość SMS pozwoli Ci zaplanować kampanie, jakich dotąd nie planowałeś. Uzyskuj odpowiedzi na akcje SMS, a raporty gromadź w systemie SARE. Dzięki temu wszystkie informacje o kampaniach będą dostępne w jednym miejscu. Dzięki zastosowaniu komunikacji dwukierunkowej masz okazję zwiększyć efektywność prowadzonych działań, bardziej angażować klienta, ale również zdobywać nowych. Budowanie bazy, prowadzenie badań, prowadzenie konkursów i wiele innych. Jedna funkcja, wiele możliwości.

Chcę newsletter

Nie przegap nowości, porad, wartościowych e-booków
i interesujących case studies

Nasz newsletter to nie spam. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z wysyłką Newsletteru jest Digitree Group S.A., z siedzibą w Rybniku, ul. Raciborska 35a, 44 – 200 Rybnik, NIP: 642-28-84-378, KRS: 0000369700, REGON: 240018741. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności.