Wszystkie wpisy

Martyna Witosz

Integracja SAREsystem i WooCommerce

integracja woocommerce

Prowadzisz e-sklep na WooCommerce? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Od teraz możesz zacząć budować swoją bazę klientów w SARE. Automatycznie. Dzięki zintegrowaniu platformy WooCommerce z kontem w SARE wzbogacisz się o dane dotyczące Twoich klientów, które możesz wykorzystać do automatyzacji marketingu. Zaprojektuj hiperspersonalizowaną komunikację w SARE i zwiększ swoją sprzedaż w Twoim sklepie!

Integracja SARE i WooCommerce

Zapewne już wiesz, że prowadzenie personalizowanej komunikacji ze swoimi klientami nie jest łatwym zadaniem. To proces zbierania danych, który wymaga czasu i odpowiedniego zaplecza technologicznego. Prawidłowe zarządzanie swoją bazą kontaktową – segmentacja oraz scoring mailowy – to rozwiązania, które ułatwią Ci prowadzenie skutecznej komunikacji. Komunikacji, która konwertuje. Jeśli Twój sklep działa na silniku WooCommerce, to dzięki prostej integracji zyskasz także dostęp do systemu SARE w zakresie realizacji kampanii e-mail, SMS, web push. 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat integracji?

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Co zapewnia integracja WooCommerce z SARE?

WooCommerce to jedna z najpopularniejszych i najbardziej konfigurowalnych platform e-commerce, która działa na stronach internetowych zbudowanych na WordPressie. Integracja daje możliwość połączenia Twojego sklepu WooCommerce z kontem w SARE.  Zobacz, co zapewnia połączenie systemów:

Wtyczka SARE do systemu WordPress

Oprócz integracji systemu SARE z WooCommerce udostępniona została także wtyczka do WordPress. Jej największą korzyścią jest możliwość tworzenia w prosty i szybki sposób formularzy pop-up, pozwalających zapisać się nowym użytkownikom do newslettera. Wtyczka pozwala także ustawić formularz exit pop-up, który można wyświetlać w momencie, kiedy użytkownik chce opuścić Twój serwis WWW.

Wygląd formularza możesz dowolnie modyfikować bezpośrednio z poziomu WordPressa – dopasować go do stylu Twojej strony internetowej. Wystarczy, że stworzysz przyciągającą treść, zdefiniujesz kolorystykę i ustawisz treści zgód marketingowych (zgodnie z Twoimi potrzebami).

Odezwij się do nas i dowiedz się więcej na temat możliwości rozbudowy własnej bazy dzięki wtyczce WordPress.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Rozwiązania SARE, które usprawnią Twój biznes!

Rozwijaj swój sklep na WooCommerce razem z SARE!

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

 

Poznaj dokładną instrukcję integracji WooCommerce i WordPress z SARE.

 

Zobacz dostępne integracje SARE z innymi platformami >>

 

 

black friday 2022
Poprzedni

Black Friday 2022 – czy szaleństwo zakupów dopadnie konsumentów?

Następny

19. badanie wykorzystania poczty elektronicznej – czas start!

badanie poczty