Wszystkie wpisy

Martyna Witosz

Edytor Drag&Drop – jak stworzyć samodzielnie nowoczesny mailing?

drag and drop

Spis treści

Stworzenie mailingu może być proste. A właśnie takie jest z SAREsystem. Edytor Drag&Drop, jest łatwy w obsłudze, zaprojektujesz w nim własny newsletter bez pomocy specjalistów od programowania czy projektowania.

Jak działa edytor Drag&Drop?

Edytor działa na zasadzie przenoszenia i opuszczania segmentów mailingu. To Ty projektujesz całą kreację od początku do końca i decydujesz jakie elementy powinny znaleźć się w Twoim mailingu. Pierwszym z kroków jest wybór szablonu, na podstawie którego stworzysz newsletter. Następnie układasz poszczególne części według Twojego projektu, a za pomocą dostępnych suwaków i formularzy, dostosujesz wizualnie jego wygląd. W edytorze, za pomocą interaktywnych komponentów stworzysz ciekawy content, dopasowany i personalizowany do konkretnych odbiorców.

Aby rozpocząć tworzenie mailingu w SAREsystem, wybierasz z menu bocznego zakładkę “Mailing-Nowy”, a wybierając „Stwórz nowy projekt” zostaniesz przeniesiony do biblioteki gotowych, tematycznych szablonów. Możesz wybrać ten, który odpowiada na Twoje potrzeby, albo rozpocząć zupełnie od nowa.

drag and drop

W kolejnym kroku możesz wybrać nowy szablon, albo skorzystać z rozbudowanej biblioteki kreacji dostępnych w systemie.

Szablony dostępne w edytorze Drag&Drop

 

Zastanawiasz się, jak przygotować swój mailing, aby prawidłowo wyświetlał się na każdym urządzeniu? Nie musisz się już tym przejmować – edytor robi to za Ciebie! Twój projekt e-maila dostosuje się do ekranu komputera, smartfona czy tabletu. To duże ułatwienie, zarówno dla Ciebie jak i Twojego odbiorcy. Kod generuje się automatycznie, dzięki czemu kreacja wyświetla się w najbardziej zoptymalizowanej wersji. W edytorze możesz także zobaczyć jak mailing będzie wyświetlał się na danym urządzeniu.Nie musisz pisać skomplikowanego kodu – Twoje wiadomości będą prawidłowo wyświetlały się zarówno na monitorze laptopa, jak i na smartfonie czy tablecie.

drag and drop

 

Skorzystaj z wielu funkcjonalności naszego edytora, twórz mailingi dokładnie takie jakie chcesz 🙂

Co mówią o naszym edytorze klienci?

 

Prosty w obsłudze i przejrzysty edytor. Pozwala tworzyć newslettery dla pracowników naszej firmy. Dzięki niemu możemy przygotowywać atrakcyjne w formie mailingi i modyfikować je samodzielnie jeśli zajdzie taka potrzeba. Nie ma problemów z wyświetlaniem treści, niezależnie od urządzenia i przeglądarki.

Marta Nowicka, Partner z sektora ubezpieczeń

Poznaj najważniejsze funkcje nowego edytora Drag&Drop!

Tworzenie mailingu nigdy nie było tak czytelne i intuicyjne jak teraz. Przekonaj się sam! Zaloguj się do swojego konta w SAREsystem i wypróbuj nowy edytor Drag&Drop!

 

A jeśli już zaczniesz z niego korzystać to tak się będziemy cieszyć 😉

Poprzedni

Lead nurturing — buduj relacje dzięki automatyzacji

Następny

3 sprawdzone scenariusze kampanii na walentynki