Integracje

System SARE posiada dwa interfejsy wymiany danych z innymi aplikacjami. Jest to REST API i SOAP API. Doskonale integruje się z narzędziami social media, z Twoim systemem CRM oraz platformą Shoper.

 

Integracje SARE z platformą shoper

Dzięki integracji SAREsystem-Shoper zsynchronizujesz bazę swoich subskrybentów pomiędzy tymi platformami i zaplanujesz scenariusze komunikacji, tak aby maksymalnie sprostać potrzebom i zainteresowaniom Twoich odbiorców. Instrukcję, jak zintegrować SAREsystem z platformą Shoper znajdziesz tutaj.

 

Integracje SARE z social media

Korzystając z integracji systemu SARE z Facebookiem oraz Twitterem automatycznie wstawisz newsletter na fanpage firmowy w trakcie planowanie wysyłki. Pozyskujesz adresy e-mail z serwisów społecznościowych? Z poziomu systemu SARE zamieścisz na Facebooku i Twitterze zakładkę zapisu na newsletter. Dzięki temu odbiorcy będą dopisywać się bezpośrednio do Twojej bazy. Ponadto, za pomocą specjalnych stopek zachęć odbiorców do udostępniania newslettera na profilach serwisów społecznościowych. W ten sposób możesz promować wiadomości na Facebooku czy Twitterze.

 

Integracje SARE z platformą prestashop

Prowadzisz e-sklep na PrestaShop? Od teraz możesz zacząć budowę swojej bazy adresowej w SAREsystem. Szybko i wygodnie. Dodawaj automatycznie nowe kontakty i uzupełnij dane już istniejących. Dzięki temu uzyskasz więcej szczegółowych informacji na temat swoich klientów. Dowiesz się m.in. jak często robią zakupy w e-sklepie, czy otwierają Twoje wiadomości e-mail i czy klikają w linki tam zamieszczone. Zobacz, jak zintegrować swój sklep z SAREsystem.

Chcę newsletter

Nie przegap nowości, porad, wartościowych e-booków
i interesujących case studies