Integracje

System SARE posiada dwa interfejsy wymiany danych z innymi aplikacjami. Jest to REST API i SOAP API. Doskonale integruje się z narzędziami social media, z systemem CRM, platformą Magento, update.CRM, iStore, Salesforce i Coremetrics. Poznaj poszczególne integracje SARE.

 

Integracje SARE z platformą Magento

Korzystasz z Magento? Dzięki integracji systemu SARE z Magento uzyskasz dostęp do zaawansowanych funkcji SARE. W łatwy i skuteczny sposób informacje o odbiorcach połączysz z danymi transakcyjnymi takimi jak: historia zakupowa, adres, wartość ostatniego zamówienia, średnia wartość zamówienia, czas ostatniego logowania i wiele innych. Kampanie będziesz mógł targetować na podstawie badania koszyka zakupowego. Wszystkie te informacje łatwo wyeksportujesz z systemu. Po więcej informacji na temat tej integracji kliknij TU.

 

Integracje SARE z platformą update.CRM

Połączenie systemów CRM i SARE pomoże Ci usprawnić komunikację między tymi narzędziami. Łatwo możesz przekazać posiadane adresy z bazy CRM do systemu SARE. Szczegółowe informacje o klientach przechowywane są w systemie CRM. Tutaj więc musisz utworzyć grupę docelową wysyłki, a następnie przenieść ją do systemu mailingowego. W ramach integracji SARE i update.CRM przekazanie takich danych odbywa się bezpośrednio między systemami i pozwali Ci oszczędzić pracę, czas i uniknąć pomyłek.

 

Integracje SARE z platformą iStore

Używasz iStore? Zintegruj konto SARE i iStore, a dane kontaktowe klientów zostaną zaimportowane do systemu SARE. Dzięki integracji uruchomisz spersonalizowaną komunikację e-mail i SMS do klientów Twojego sklepu. Sprawdzaj zaawansowane statystyki i poprawiaj jakość swojej komunikacji.

 

Integracje SARE z platformą Salesforce

Zarządzasz relacjami z klientami za pomocą Salesforce? Zintegruj konto z systemem SARE i pobieraj bazę kontaktów do systemu mailingowego.

 

Integracje SARE z platformą Coremetrics

System SARE zapewnia integrację z jednym z najbardziej zaawansowanych narzędzi analitycznych, jakim jest system IBM Coremetrics. Zintegruj swoje konta już dziś i wykorzystuj rozbudowane dane monitorujące do prowadzenia działań e-mail marketingu.

 

Integracje SARE z social media

Korzystając z integracji systemu SARE z Facebookiem oraz Twitterem automatycznie wstawisz newsletter na fanpage firmowy w trakcie planowanie wysyłki. Pozyskujesz adresy e-mail z serwisów społecznościowych? Z poziomu systemu SARE zamieścisz na Facebooku i Twitterze zakładkę zapisu na newsletter. Dzięki temu odbiorcy będą dopisywać się bezpośrednio do Twojej bazy. Ponadto, za pomocą specjalnych stopek zachęć odbiorców do udostępniania newslettera na profilach serwisów społecznościowych. W ten sposób możesz promować wiadomości na Facebooku czy Twitterze.

Chcę newsletter

Nie przegap nowości, porad, wartościowych e-booków
i interesujących case studies