Wszystkie

Dostosowanie systemu

SAREscript to otwarta platforma deweloperska, dzięki której samodzielne stworzysz nowe funkcjonalności odpowiadające Twoim aktualnym potrzebom. W połączeniu z interfejsami API i SOAP zyskujesz nieograniczone możliwości dopasowania systemu.

Grafika zależna od grupy klienta

Odpowiednie przygotowanie bazy i pełna personalizacja pozwolą Ci na stworzenie jednej kreacji ściśle dopasowanej do każdego odbiorcy.

Ustalanie płci na podstawie imienia odbiorcy

Specjalny edytor umożliwia szybkie zastosowanie imienia odbiorcy do określenia jego płci. Cechę tą wykorzystasz w dalszej personalizacji lub w filtrach wysyłki. Korzystając z SARE, w łatwy i skuteczny sposób uzyskasz dane.

Szablon dostosowany do typu klienta

Edytor SARE pozwala na stosowanie tak zwanych – „dynamicznych treści”. Funkcja ta pozwala na wyświetlenie treści w zależności np. od cechy w bazie czy grupy. Przykładowo możesz generować unikalne stopki w wiadomości. Adresaci newsletterów często posiadają ściśle określony status w bazie np. klient VIP, nowy użytkownik, liczba punktów itd. Kreacja wiadomości, wykorzystując dynamiczną treść, jest w stanie dopasować się do każdego typu odbiorcy.

Zwrot grzecznościowy zależny od płci odbiorcy

Ta funkcja pozwoli Ci na stosowanie indywidualnego, dostosowanego do płci odbiorcy, komunikatu, np. Szanowna Pani / Szanowny Panie.

Podział bazy na podstawie aktywności odbiorców

Dzięki tej funkcjonalności możesz filtrować adresy ze względu na konkretne zachowania – otwarcie wiadomości, kliknięcie w wybrany link czy kliknięcie w guzik akcji (CTA).

Poprzedni

Testy A/B/X

Następny

Integracje z platformami e-commerce i nie tylko