Wszystkie

Integracje z platformami e-commerce i nie tylko

System SARE posiada dwa interfejsy wymiany danych z innymi aplikacjami. Jest to REST API i SOAP API. Doskonale integruje się z narzędziami social media, z Twoimi systemem CRM i CMS oraz platformami e-commerce. Zobacz dostępne integracje systemu SARE.

Integracja SARE z platformą Shoper

Dzięki integracji SAREsystem-Shoper zsynchronizujesz bazę swoich subskrybentów pomiędzy tymi platformami i zaplanujesz scenariusze komunikacji, tak aby maksymalnie sprostać potrzebom i zainteresowaniom Twoich odbiorców. Instrukcję, jak zintegrować SAREsystem z platformą Shoper znajdziesz tutaj.

Integracje SARE z social media

Korzystając z integracji systemu SARE z Facebookiem oraz Twitterem automatycznie wstawisz newsletter na fanpage firmowy w trakcie planowanie wysyłki. Pozyskujesz adresy e-mail z serwisów społecznościowych? Z poziomu systemu SARE zamieścisz na Facebooku i Twitterze zakładkę zapisu na newsletter. Dzięki temu odbiorcy będą dopisywać się bezpośrednio do Twojej bazy. Ponadto, za pomocą specjalnych stopek zachęć odbiorców do udostępniania newslettera na profilach serwisów społecznościowych. W ten sposób możesz promować wiadomości na Facebooku czy Twitterze.

Integracja SARE z platformą Prestashop

Prowadzisz e-sklep na PrestaShop? Od teraz możesz zacząć budowę swojej bazy adresowej w SAREsystem. Szybko i wygodnie. Dodawaj automatycznie nowe kontakty i uzupełnij dane już istniejących. Dzięki temu uzyskasz więcej szczegółowych informacji na temat swoich klientów. Dowiesz się m.in. jak często robią zakupy w e-sklepie, czy otwierają Twoje wiadomości e-mail i czy klikają w linki tam zamieszczone. Zobacz, jak zintegrować swój sklep z SAREsystem.

Integracja SARE z platformą WooCommerce

Połącz swój sklep WooCommerce z SAREsystem. Postaw na wysoką dostarczalność maili i nie martw się o bezpieczeństwo baz danych Twoich odbiorców. Dzięki integracji zapewnisz sobie oszczędność czasu, ponieważ Twoja baza będzie synchronizować się w czasie rzeczywistym. Dowiedz się więcej na temat integracji SARE z WooCommerce.

Integracja SARE z wtyczką WordPress

Twórz łatwo i szybko formularze pop-up, które pozwolą zapisać się nowym użytkownikom do newslettera. Wtyczka umożliwia także ustawienie formularza exit pop-up, który będzie wyświetlać w momencie, kiedy użytkownik chce opuścić Twój serwis WWW. Wygląd formularza możesz dowolnie modyfikować bezpośrednio z poziomu własnego WordPressa i dopasować go do stylu Twojej strony internetowej. Wystarczy, że stworzysz przyciągającą treść, zdefiniujesz kolorystykę i ustawisz treści zgód marketingowych (zgodnie z Twoimi potrzebami). Dowiedz się więcej o tej integracji.

Poprzedni

Dostosowanie systemu

Następny

Kontrola nad dostarczalnością