E-MAIL MARKETING

E-mail marketing to podstawa każdego biznesu. Nie tylko pozwala na realizację skutecznej komunikacji.

Przede wszystkim sprzedaje z pomocą funkcjonalności, które efektywnie dostosowują ofertę do potrzeb klienta.

aa

Buduj z nami skuteczne kampanie e-mail marketingowe

SARE to pierwsze na polskim rynku profesjonalne narzędzie do e-mail marketingu. System wykorzystywany jest w programach lojalnościowych, kampaniach reklamowych, komunikacji wewnętrznej, relacjach inwestorskich, działaniach public relations, a także zapewnia stały kontakt z Klientami oraz użytkownikami serwisów www.

E-mail marketing to jedna z najpopularniejszych i najskuteczniejszych form reklamowych w Internecie. SARE od wielu lat pomaga setkom Klientów, nie tylko z Polski, utrzymywać pozytywne relacje z odbiorcami oraz przeprowadzać efektowne i skuteczne kampanie reklamowe.

Newsletter to najbardziej popularny rodzaj wiadomości email marketingowej. Jest obietnicą wyjątkowych i wartościowych treści – zachęca do subskrypcji, wpływa na zaangażowanie, pomaga w budowaniu wartościowych relacji z odbiorcami. Projekt i zawartość newslettera decydują o skuteczności działań e-mail marketingowych.
Według Raportu z XIII Badania wykorzystania poczty elektronicznej realizowanego od ponad 10-ciu lat przez SARE najwięcej respondentów (27%) posiada co najmniej 5 kont pocztowych, a niemal połowa otrzymuje codziennie ponad 40 e-maili. Oznacza to, że co trzeci badany posługuje się 5 różnymi adresami e-mail zakładanymi nie tylko w celach testowych, ale również ze względu na promocje i rabaty. Tendencja wzrostowa utrzymuje się od wielu lat.

Według Badania e-mail marketing bezsprzecznie pozostaje na stabilnej pozycji wśród działań marketingowych. 90% pytanych odpowiedziało, że dzięki niemu firma jest w stanie osiągać wymierne korzyści, jak utrzymanie relacji z klientem, wzrost sprzedaży czy zwiększenie odwiedzin strony www. Już 92% respondentów subskrybuje newslettery przede wszystkim ze względu na ich wartość merytoryczną i informacyjną. Wynik ten utwierdza nas w przekonaniu, że ciągle rozwijane narzędzia wspomagające ten kanał komunikacji wpływają pozytywnie na wzrost sprzedaży i lepsze postrzeganie firmy. Warto więc w nie inwestować.

Wśród najistotniejszych cech systemu SARE należy wymienić:

  • możliwość tworzenia unikatowych wiadomości dzięki unikalnemu językowi programowania SAREscript,
  • zaawansowana personalizacja wysyłek,
  • cykliczność maili i pełna automatyzacja – maile urodzinowe, miesięczne,
  • zaawansowane raporty oraz analizy,
  • targetowanie mailingów,
  • intuicyjny moduł kreowania wiadomości lub możliwość skorzystania z gotowych szablonów,
  • bazy danych w jednym miejscu,
  • możliwość integracji kampanii z wysyłką SMS i badaniami ankietowymi.

Jesteś zainteresowany produktem? Znajdź pakiet dla siebie!

PRZEJDŹ DO CENNIKA

Pozostałe funkcje

Dla tego produktu dostępne są również następujące funkcjonalności:

Pobierz wszystkie funkcje systemu

Projektowanie graficzne - usługi projektowania zaawansowanych kreacji
Usługi prawne - wersja 2
Usługa doradztwa-wersja 2