Informowanie klienta

Sprzedajesz przez Internet? Wykorzystaj opcję automatycznych SMS-ów transakcyjnych w SARE, wysyłanych tuż po zakończeniu konkretnej akcji w sklepie. To świetna okazja, aby przekazywać kody rabatowe albo kody do potwierdzenia transakcji.

Masz sklep online? Jeśli tak, to funkcja dla Ciebie. Wykorzystaj wysyłki automatycznych SMSów transakcyjnych w SARE. Ten rodzaj wiadomości wysyłany jest tuż po zakończeniu konkretnej akcji w sklepie bądź dokonania zakupu (realizacji transakcji). To świetna okazja, aby przekazywać kody rabatowe albo kody do potwierdzenia transakcji. W zależności od preferencji klienta prowadząc korespondencję transakcyjną część informacji możesz przekazywać mailem, a część SMSem.

Chcę newsletter

Nie przegap nowości, porad, wartościowych e-booków
i interesujących case studies

Nasz newsletter to nie spam. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z wysyłką Newsletteru jest Digitree Group S.A., z siedzibą w Rybniku, ul. Raciborska 35a, 44 – 200 Rybnik, NIP: 642-28-84-378, KRS: 0000369700, REGON: 240018741. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności.