Indywidualne dostosowanie pytań

Zadawaj klientowi adekwatne pytania poprzez indywidualne dostosowanie pytań. W SARE to proste, dzięki opcji stworzenia ankiety zawierającej pytania warunkowe. Stwórz różne warianty odpowiedzi i scenariusze. Filtruj wyniki i dowiedz się więcej na temat percepcji Twojej firmy.

 

Chcesz budować trwałe relacje z klientami, dostosować produkt pod ich potrzeby? Zadawaj klientowi adekwatne pytania. W SARE to proste dzięki opcji stworzenia ankiety zawierającej pytania warunkowe. W systemie stworzysz różne warianty odpowiedzi i scenariusze. Filtruj wyniki i dowiedz się jeszcze więcej na temat preferencji Twoich klientów. Zaawansowane badania internetowe są w zasięgu ręki, bowiem moduł ankiet znajduje się wewnątrz systemu.

Chcę newsletter

Nie przegap nowości, porad, wartościowych e-booków
i interesujących case studies

Nasz newsletter to nie spam. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z wysyłką Newsletteru jest Digitree Group S.A., z siedzibą w Rybniku, ul. Raciborska 35a, 44 – 200 Rybnik, NIP: 642-28-84-378, KRS: 0000369700, REGON: 240018741. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności.