Dedykowane uprawnienia użytkowników

Realizując wysyłkę z poziomu programu pocztowego, nadawca ma w systemie SARE do dyspozycji tylko określoną grupę odbiorców, z którą może się kontaktować za pośrednictwem funkcji SMTP. To daje możliwość stworzenia dodatkowych zabezpieczeń.

 

Weryfikacja użytkowników

Przy konfiguracji dostępu SMTP istnieje możliwość zabezpieczenia, które w trakcie planowania wysyłki z programu pocztowego wymaga dodatkowego uwierzytelnienia. Dzięki temu wysyłka z tego poziomu będzie uzupełniona o dedykowane zabezpieczenia. Wysyłając maila z programu pocztowego, program pocztowy poprosi o wprowadzenie kodu weryfikującego.
Korzystając z ogólnych możliwości systemu również możesz mieć dedykowane uprawnienia dla różnych użytkowników. Jeśli kilku pracowników korzysta z SARE, możliwy jest wybór zakresu uprawnień danego użytkownika. Spytaj konsultanta o możliwości, jakie SARE Ci oferuje.

Chcę newsletter

Nie przegap nowości, porad, wartościowych e-booków
i interesujących case studies

Nasz newsletter to nie spam. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z wysyłką Newsletteru jest Digitree Group S.A., z siedzibą w Rybniku, ul. Raciborska 35a, 44 – 200 Rybnik, NIP: 642-28-84-378, KRS: 0000369700, REGON: 240018741. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności.