Branding SMS

W komunikacji z klientem przedstaw siebie i swoją firmę: zarejestruj nazwę nadawcy i wysyłaj podpisane wiadomości – wykorzystaj branding SMS. Klient nie pomyli Cię z nikim innym, nabierze zaufania do kanału mobile, a Ty będziesz utrwalał swoje relacje. 

 

Jedyny numer, z jakim się wiążesz, to numer 1! W komunikacji z klientem przedstaw się osobiście: zarejestruj nazwę nadawcy i wysyłaj podpisane wiadomości. Sprawdź dostępność wolnych nadpisów i daj sobie pomóc. SARE dostarczy Ci ustawienia, dzięki którym będziesz mógł wysyłać SMS z konkretną nazwą. Nigdy więcej klient nie pomyli Cię z kimś innym, nabierze zaufania do kanału mobile, a Ty będziesz utrwalał swoje relacje.

Chcę newsletter

Nie przegap nowości, porad, wartościowych e-booków
i interesujących case studies

Nasz newsletter to nie spam. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z wysyłką Newsletteru jest Digitree Group S.A., z siedzibą w Rybniku, ul. Raciborska 35a, 44 – 200 Rybnik, NIP: 642-28-84-378, KRS: 0000369700, REGON: 240018741. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności.