Wszystkie wpisy
Magdalena Niedobecka

Magdalena Niedobecka

SAREsystem + Shoper. Integracja systemów

Shoper integracja

Twój sklep jest zbudowany na platformie Shoper? Zintegruj go z SAREsystem, zapewnij sobie zautomatyzowaną synchronizację swojej bazy danych pomiędzy platformą Shoper i naszym systemem.

Email marketing automation w służbie e-commerce

Email – jeden z kluczowych kanałów komunikacji na linii sklep internetowy – klient. Może być wykorzystywany do informowania o nowościach w Twojej ofercie, wzbudzenia zainteresowania u tych, którzy już jakiś czas nie korzystali z oferty Twojego sklepu, ale także ma bezcenne właściwości retencyjne. Czyli te, które skutecznie wzmacniają relacje z tymi użytkownikami, którzy chętnie wracają do e-sklepu. Kolejną ważną rolą emaila w e-commerce jest komunikacja transakcyjna – czyli wiadomości informujące o statusie zamówienia. Korzystając z SAREsystem łatwo ten proces zautomatyzujesz, a dodatkowo – jeśli Twój sklep działa na platformie Shoper – zsynchronizujesz bazę swoich użytkowników pomiędzy tymi systemami i zaplanujesz ścieżki komunikacji, aby maksymalnie sprostać potrzebom i preferencjom zakupowym odbiorców.

Integracja SAREsystem i Shoper – korzyści

Prowadząc swój e-commerce wiesz, że każdy proces związany z obsługą klienta i komunikacją marketingową jest czasochłonny. Zarządzanie kampaniami email oraz bazą danych również. Dlatego, aby zoptymalizować swoją pracę i zaoszczędzić czas, (który możesz przeznaczyć na inne zadania) możesz skorzystać z integracji wybierając SAREsystem i platformę Shoper. Integracja umożliwia Ci:

Dodatkowo, dzięki tej integracji działasz zgodnie z RODO – nie musisz martwić się o to, czy Twój zaplanowany mailing trafi do osób, które ostatnio wypisały się z Twojej listy. Wszelkie zgody marketingowe są przechowywane i zapisywane w SAREsystem.

Zobacz, jak zintegrować SAREsystem z platformą Shoper

Checklista rozwiązań dostępnych w SAREsystem

 

Umów się na spotkanie

 

trendy email 2022
Poprzedni

Be trendy! Czyli trendy w email marketing automation na 2022 [INFOGRAFIKA]

Następny

User Generated Content – siła rekomendacji użytkowników

user generated content