Wszystkie wpisy

Martyna Witosz

SAREsystem i PrestaShop – integracja systemów

prestashop

Prowadzisz e-sklep na PrestaShop? Od teraz możesz zacząć budowę swojej bazy adresowej w SAREsystem. Szybko i wygodnie. Dodawaj automatycznie nowe kontakty i uzupełnij dane już istniejących. Dzięki temu uzyskasz więcej szczegółowych informacji na temat swoich klientów. Dowiesz się m.in. jak często robią zakupy w e-sklepie, czy otwierają Twoje wiadomości e-mail i czy klikają w linki tam zamieszczone. 

Zaprojektuj hiperspersonalizowaną i automatyczną ścieżkę Twojego klienta na podstawie zebranych danych. Zrób to teraz w SAREsystem.

Integracja SAREsystem i PrestaShop

Sklepy internetowe oparte o platformę PrestaShop, dzięki integracji zyskają szybki dostęp do rozwiązań SARE opartych o Email Marketing Automation.


– Coraz więcej właścicieli sklepów wykorzystujących PrestaShop zwraca się do nas, szukając rozwiązania w zakresie automatyzacji i e-mail marketingu. Bardzo ważna dla nich jest bezproblemowa integracja narzędzi, która umożliwi im łatwy przepływ danych pomiędzy stroną e-sklepu a systemem mailingowym. Bez konieczności programowania od podstaw całej integracji oraz modyfikowania kodu. Właśnie tak działa integracja systemów PrestaShop i SARE. – mówi Justyna Pamuła, Project Manager SARE. 

Prowadzenie regularnej komunikacji z klientem i utrzymanie obsługi klienta na wysokim poziomie, to bardzo czasochłonny proces. A zarządzanie spersonalizowanymi kampaniami e-mail oraz bazą danych nie jest tak łatwym zadaniem, jak może się wydawać. Dlatego, aby jak najlepiej zoptymalizować swoje działania i zaoszczędzić czas, możesz skorzystać z integracji SAREsystem i PrestaShop. 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat integracji?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Co zyskasz dzięki integracji PrestaShop z SARE?

Checklista rozwiązań SAREsystem

Dowiedz się jak jeszcze możemy Ci pomóc rozwijać biznes!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

 

 

marketing automation email
Poprzedni

Dlaczego potrzebujesz marketing automation w swoim e-commerce?

Następny

Owned media – największa wartość w dobie zakazu wykorzystywania 3rd party cookies

3rd party cookies