Optymalizacja kampanii

Osiągaj jeszcze lepsze efekty w kanale mobile! Dzięki zaawansowanym danym raportowym sprawdzisz skuteczność swoich działań, a optymalizacja kampanii będzie możliwa. Monitoruj wysyłki, ruch i komunikację, dostarczalność i reakcję użytkowników oraz kliknięcia w linki w SMS.

Optymalizuj swoje kontakty z klientami korzystając z zaawansowanych danych raportowych. Poznaj skuteczność swoich działań, monitoruj wysyłki, ruch i komunikację, analizuj, wyciągaj wnioski i osiągaj jeszcze lepsze efekty. Ale to nie wszystko! Z raportami z wysyłek transakcyjnych SMS możesz również kontrolować dostarczalność, sprawdzać reakcję użytkowników, czy monitorować kliknięcia w linki w SMS. Z modułem raportów z SMSów transakcyjnych SARE to proste! Przekonaj się, ile możesz zyskać używając kanału mobile.

Chcę newsletter

Nie przegap nowości, porad, wartościowych e-booków
i interesujących case studies

Nasz newsletter to nie spam. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z wysyłką Newsletteru jest Digitree Group S.A., z siedzibą w Rybniku, ul. Raciborska 35a, 44 – 200 Rybnik, NIP: 642-28-84-378, KRS: 0000369700, REGON: 240018741. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności.