Możliwość tworzenia unikalnych kreacji

Udostępniamy różne modele tworzenia kreacji: możesz korzystać ze swojego gotowego newslettera, jeśli masz go w formie kodu HTML lub pod adresem URL. Jeśli jednak nie masz gotowej kreacji, SARE daje Ci gotowe szablony umożliwia pracę w edytorach wewnątrz systemu.

 

Gotowe szablony

Każdy może wykorzystać do komunikacji wybrany z dostępnych gotowych szablonów. Szablony te są stale aktualizowane, dostosowywane do nowych trendów graficznych. Dodatkowo wszystkie szablony mogą zostać zmienione przez użytkownika, zgodnie z jego potrzebami, dzięki jednemu z dwóch narzędzi do edycji kreacji.

 

Edytory

Do dyspozycji użytkowników SARE pozostają dwa narzędzia, które umożliwiają stworzenie kreacji od początku, edycję wiadomości zaimportowanych z adresu URL lub z pliku zip oraz dostosowanie dostępnych szablonów, do własnych potrzeb.

 

Standardowy

Skorzystaj ze standardowego edytora SARE. Dzięki niemu dodasz tabele, zmienisz układ i pokażesz się odbiorcom. Dostosuj istniejące szablony, edytuj zarówno w wersji graficznej, jak i z poziomu html. Wszystko zgodnie z Twoimi preferencjami.

 

Drag&drop

Nowy edytor SARE typu drag&drop umożliwia intuicyjne budowanie szablonu. To proste, jak zabawa klockami: weź odpowiedni element i przeciągnij go w miejsce, gdzie aktualnie potrzebujesz. Edytowanie istniejących kreacji jest równie proste. Po prostu wybierz narzędzie najlepsze dla Ciebie.

Chcę newsletter

Nie przegap nowości, porad, wartościowych e-booków
i interesujących case studies

Nasz newsletter to nie spam. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z wysyłką Newsletteru jest Digitree Group S.A., z siedzibą w Rybniku, ul. Raciborska 35a, 44 – 200 Rybnik, NIP: 642-28-84-378, KRS: 0000369700, REGON: 240018741. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności.