Analiza skuteczności

Planowanie i realizacja kampanii marketingowej w naszym systemie możliwe są z poziomu Outlooka, Thunderbirda lub Windows Live Maila. Realizując wysyłki z użyciem naszych serwerów będziesz mógł zweryfikować czy wiadomość została otwarta!

 

Planowanie i realizacja kampanii marketingowej możliwe są z poziomu Outlooka, Thunderbirda lub Windows Live Maila. Wystarczy utworzyć specjalnie skonfigurowaną skrzynkę pocztową, gdzie definiujemy użytkownika, jego hasło dostępowe oraz interfejs SAREscript. Analiza skuteczności jest ważnym elementem planowania na przyszłość. Mając do dyspozycji wysyłki realizowane z poziomu programu pocztowego, ale z użyciem serwerów i systemu SARE, nadawca będzie mógł zweryfikować czy wiadomość została otwarta. Ma do dyspozycji dwie opcje: wysyłki o charakterze transakcyjnym, których raporty nie będą zapisywane, ale będą się charakteryzowały wysoką dostarczalnością, bo będą wysyłane z pomocą serwerów SARE. Druga opcja to wysyłki do grup z systemu, dzięki czemu dostępne są statystyki z otwarć i kliknięć.

 

Chcę newsletter

Nie przegap nowości, porad, wartościowych e-booków
i interesujących case studies

Nasz newsletter to nie spam. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z wysyłką Newsletteru jest Digitree Group S.A., z siedzibą w Rybniku, ul. Raciborska 35a, 44 – 200 Rybnik, NIP: 642-28-84-378, KRS: 0000369700, REGON: 240018741. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności.