Wszystkie wpisy
SAREteam

SAREteam

Wylądowaliśmy – warsztaty ESS2017 przeszły do historii.

Spis treści

Mnóstwo wiedzy, tysiące kilometrów, litry wypitej kawy i godziny spędzone na dyskusjach.
“Huston, wylądowaliśmy” – za nami trzecia edycja warsztatów Effective Sale Session!

Nasza kosmiczno-internetowa ekspedycja zatrzymała się finalnie w czterech miastach. Choć tematyka i poruszana treść wszędzie była podobna, to jednak ze względu na rozmaite potrzeby i pytania uczestników, każde spotkanie było inne – staraliśmy się, żeby jak najlepiej spełniło oczekiwania uczestników.
Załoga tegorocznej edycji warsztatów Effective Sale Session to przedstawiciele przeróżnych branż i specjalności – na naszym pokładzie gościliśmy specjalistów ds. marketingu, sprzedaży, dyrektorów, ale także studentów czy osoby, które chcą zmienić swoje życie zawodowe i szukają inspiracji.
A tych nie brakowało – mówiliśmy zarówno o tym jak skuteczna może być komunikacja omnichannel i jak dobrze komunikować się za pomocą kampanii e-mail marketingowych. Nie zabrakło wiedzy w pigułce, czyli prezentacji na temat nowych wyzwań i zagrożeń w handlu elektronicznym, a także praktycznych warsztatów na temat video w mediach społecznościowych.
Dzielna załoga prelegentów nawigowała uczestników do wskazanego celu, nie bojąc się zbaczać z obranego kierunku, kiedy tylko pojawiła się taka potrzeba. Dyskusje przy kawie znacząco odbiegały od podstawowej tematyki warsztatów, ale dzięki temu wszyscy mieli możliwość rozwiania swoich wątpliwości.
Dziękujemy całej kosmicznej załodze za zaangażowanie podczas trzeciej już kosmicznej wyprawy.
ESS2017
Huston, planujemy kolejną ekspedycję! Jeśli masz pomysł na tematykę przyszłorocznych warsztatów, powiedz nam o tym i napisz na info@ess2017.pl

flowcharty
Poprzedni

Flowcharty – skutecznie i szybko zarządzaj swoją bazą adresową

Następny

Skuteczny e-mail marketing: od lead nuturingu do storytellingu