Wszystkie wpisy

Magdalena Niedobecka

Święta mają zapach mandarynek!

Spis treści

Nie daj się zaskoczyć Mikołajowi i zaplanuj soczystą kampanię marketingową z drużyną #SAREnaŚwięta!

 
Chcesz na moment wrócić do czasów dzieciństwa? Przypomnij sobie jak wyglądały wtedy Święta – pachnąca choinka, cała rodzina przy stole i wszechobecny zapach mandarynek. Widzisz to? Chcemy przywoływać najlepsze wspomnienia, chcemy też by Twoi klienci, partnerzy albo współpracownicy mogli poczuć wyjątkową magię pachnących Świąt.
Warto o nich pamiętać, warto w wyjątkowy sposób przesłać im życzenia a może specjalną świąteczną ofertę?
Drużyna #SAREnaŚwięta, niczym elfy Świętego Mikołaja pomoże w przedświątecznych przygotowaniach – stworzy soczyste i pełne kolorów grafiki, idealne kampanie SMS a także pakiety świąteczne. Bo przecież wszyscy lubimy dostawać dużo prezentów!
Obsługa kompleksowa
Jeśli nie masz pomysłu na kampanię świąteczną albo po prostu na jej przygotowanie brakuje Ci czasu (bo lista prezentów do znalezienia jest taaaaaka długa) – mamy idealne rozwiązanie – skorzystaj z oferty kompleksowej i przekonaj się jak wiele potrafi nasza drużyna #SAREnaŚwięta!

Projekty graficzne

Mikołaj, prezenty i padający śnieg? Nie z nami takie banały. Przypomnij sobie jak wyglądały święta w czasie dzieciństwa. My też się nad tym zastanawialiśmy i stworzymy dla Ciebie zupełnie nową, świeżą i niebanalną koncepcję graficzną. Tak soczystą jak… mandarynki. Zrobiło się pachnąco?
Kampanie SMS
Klienci, współpracownicy, partnerzy… Jak wielka jest grupa osób, do których chcesz wysłać życzenia? Zaplanuj wysyłkę z nami i nie martw się tym czy Twoje życzenia dotrą do odbiorców.
Pakiety od SARE
Kompleksowy pakiet = pełna satysfakcja. Idealne święta z idealnie dobranym pakietem usług. Co otrzymasz w zestawie? Świąteczny landing page + e-kartkę świąteczną + baner flash/html. Pełen pakiet prezentów!
Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na sare.pl/swieta i poczuj mandarynkową magię oferty SARE na Święta!

Poprzedni

Natalia Hatalska: „Widać ostatnio renesans newsletterów”

Następny

Black Friday? Cyber Monday? Tylko z SARE!