Wszystkie wpisy
agnieszka

agnieszka

Nowa odsłona strony internetowej SARE

Spis treści

Zmiana layoutu strony jest dla nas okazją do zaprezentowania wszystkich usług, przede wszystkim tych nowych w sposób wygodniejszy dla naszych Klientów. Nowa strona oznacza nowe możliwości, funkcjonalności oraz plany. Pozwól, że Cię oprowadzimy…


Od teraz, w części strony zatytułowanej Rozwiązania znajdziesz usługi dopasowane do wielkości i rodzaju Twojego biznesu, co z pewnością pomoże nam w tworzeniu rozwiązań skrojonych wprost na miarę Twoich potrzeb.
W sekcji Korzyści znajdziesz case study, czyli pigułkę wiedzy, dotyczącą wykorzystania naszych rozwiązań przez Klientów. Tam dowiesz się, jak przeprowadzić skuteczną kampanię SMS, powiększyć swoją bazę odbiorców a także wskaźniki OR i CTR.
Osobną, dedykowaną część strony poświęciliśmy również Wiedzy, gdzie zamieściliśmy nasz blog z praktycznymi poradami, informacje o najbliższych szkoleniach, eventach a także pliki do pobrania i video tutoriale.
Projektując naszą nową stronę koncentrowaliśmy się przede wszystkim na funkcjonalności i szczegółowym opisie usług SARE, aby przedstawić klientom krótką opowieść, dotyczącą każdego rozwiązania i pakietu. Dostosowaliśmy również wersję mobilną strony w sposób umożliwiający założenie konta online właśnie z poziomu mobile.
Życzymy fascynującej podróży po naszej nowej stronie, pełnej wiedzy i niesamowitych przygód! Mamy nadzieję, że spodoba Ci się nowa odsłona SARE.

Poprzedni

Jak połączyć kanał e-mail z SMSem?

Następny

Poczta tradycyjna krokiem do realizacji strategii Multichannel.