Wszystkie wpisy
SAREteam

SAREteam

Mały krok dla Twojego biznesu, wielki krok w sprzedaży!

Spis treści

Tak niewiele trzeba – tylko jeden krok by dotrzeć do komputera, tylko kilka klików, żeby zapisać się na warsztaty Effective Sale Session. Czym zaowocuje ten mały krok? W trakcie jednego dnia dowiesz się jak osiągnąć kosmiczne wyniki w sprzedaży. Sprawdź!

Pamiętasz słynne lądowanie człowieka na Księżycu? Niewielki krok, a tak wiele zmienił. ESS 2017 może być taką zmianą dla Twojego biznesu! W trakcie jednego dnia dowiesz się jak kompleksowo zaplanować strategię komunikacji, jak wprowadzić w swojej firmie skuteczne rozwiązania do e-mail marketingu a także marketing automation. Wideo to przyszłość! Pokażemy również jak łączyć wideo i media społecznościowe nawet wtedy (a może szczególnie wtedy!) kiedy nie ma się na to wielkiego budżetu.
Księżyc jest jeden, wspominamy jedno lądowanie. Kosmiczna ekspedycja ESS ląduje w pięciu miastach w całej Polsce – wystarczy, że wybierzesz dogodny termin i lokalizację!
23.05. – Katowice – Business Link Katowice – ul. Chorzowska 6
25.05. – Poznań – Business Link Poznań – ul. Baraniaka 88E
30.05. – Wrocław – Business Link Wrocław – ul. Rzeźnicza 28-31
6.06. – Gdańsk – Business Link Gdańsk – al. Grunwaldzka 472
8.06. – Warszawa – Twój Startup Warszawa – ul. Żurawia 6/12
Kosmos nie dla wszystkich? Loty wahadłowe tylko dla najbogatszych? Ekspedycja ESS nie nadszarpnie Twojego budżetu. Za jedyne 99 zł możesz wziąć udział w całodziennych warsztatach. A potem? Wystarczy, że przekujesz zdobytą wiedzę w działania praktyczne i zobaczysz jak kosmiczne wyniki można osiągnąć dzięki skutecznej komunikacji w Internecie.
Huston, w Twoim biznesie jest problem? Sprawdź, jak skutecznie możesz go rozwiązać!

ZAPISZ SIĘ!

Wejdź na www.ess2017.pl lub zapytaj info@ess2017.pl

Poprzedni

W 2017 roku dynamika wzrostu rynku reklamowego w Polsce sięgnie 2,5%

Następny

Flowcharty – skutecznie i szybko zarządzaj swoją bazą adresową

flowcharty