Wszystkie wpisy
SAREteam

SAREteam

INIS wśród najszybciej rozwijających się spółek w Europie

Spis treści

INIS sp. z o.o. znalazła się na 14. miejscu tegorocznej edycji rankingu Deloitte Technology Fast50 Central Europe. Wzrost obrotów o 855 proc. w ciągu ostatnich czterech lat zapewnił Spółce 5. miejsce wśród firm z Polski.

Ranking opublikowała firma doradcza Deloitte. Zestawienie obejmuje najszybciej rozwijające się spółki technologiczne z Europy Środkowej działające w branży TMT (Technologia, Media & Telekomunikacja). Pod uwagę brano kryterium tempa wzrostu rocznych przychodów operacyjnych w latach 2012 – 2015.
– „Znalezienie się w gronie najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie, to dla nas niewątpliwe duże wyróżnienie. To efekt ciężkiej pracy całego zespołu przy realizacji naszego celu jakim jest rozwój Spółki. Ostatnie lata to dla nas rozwój zarówno naszej oferty, zasobów technologicznych jak i ludzkich. Ten sukces to także wpływ naszych klientów i partnerów, dzięki którym powstają nowe projekty i usługi, by odpowiadać na ich potrzeby. Odbierając to wyróżnienie chcę podziękować wszystkim tym, bez których INIS nie znalazłby się w tym właśnie miejscu” – komentuje Roman Grygierek, Prezes Zarządu INIS sp. z o.o.
W rankingu nagradzane są spółki, których obroty w analizowanych okresach rocznych przekraczały 50 000 euro, mające siedzibę w jednym z krajów Europy Środkowej i opierające swoją działalność na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych, bądź ponoszących istotne nakłady na prace badawczo-rozwojowe.
INIS jako emailingowa sieć reklamowa zapewnia kompleksową obsługę kampanii reklamowych nastawionych na efekt. Spółka posiada własne zasoby bazodanowe, system e-mailingowy oraz autorskie narzędzie pozwalające na automatyczną emisję, analizę i optymalizację kampanii w czasie rzeczywistym. Dzięki posiadanej technologii INIS precyzyjnie trafia do osób, które wykonały określone akcje w sieci poprzez wysyłki kampanii e-mailingowych do osób o określonych cechach demograficznych i zainteresowaniach.
Firma należy do Grupy Kapitałowej SARE S.A. notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych
w Warszawie.

Poprzedni

Czym jest spam? Znamy wyniki raportu Fundacji Force

Następny

Natalia Hatalska: „Widać ostatnio renesans newsletterów”