Wszystkie wpisy
agnieszka

agnieszka

E-book Lead generation w branży e-commerce

Spis treści

Dla każdego biznesu e-commerce, niezaprzeczalnie najważniejsza jest sprzedaż. Aby osiągać dobre wyniki w e-handlu, należy wiedzieć, jak robić to dobrze i w sposób przemyślany.

E-book Lead generation w branży e-commerce, napisany przez specjalistów z dziedziny e-marketingu, pomoże Ci osiągnąć zadowalający efekt Twoich działań online. Dzięki niemu dowiesz się znacznie więcej, nie tylko o powiększaniu bazy, ale również o tym, jak skutecznie dotrzeć z ofertą do klientów. Poradnik zawiera wiele inspiracji, przygotowanych z myślą o branży e-commerce.
Pierwsze rozdziały e-booka zawierają informacje dotyczące sposobów generowania wysokiej jakości leadów sprzedażowych, aktualnie panujące trendy a także wskazówki podpowiadające, jak skutecznie sprzedawać. Ostatnia część poświęcona jest case study, gdzie przeczytać można jakie praktyki, służące powiększaniu bazy, zastosowali inni i jakie efekty przyniosły.
Poradnik powstał we współpracy z INIS Emailingową Siecią Reklamową, a patronat nad tym wydaniem objęła Izba Gospodarki Elektronicznej E-Commerce Polska. Serdecznie zachęcamy do zainspirowania się naszymi pomysłami. Życzymy miłej lektury!

POBIERZ E-BOOK

 

Poprzedni

Nowe w systemie SARE vol.1

Następny

Ruszamy z drugą edycją Effective Sale Session!