Personalizacja wiadomości

SARE umożliwia wysyłanie wiadomości SMS z elementami personalizowanymi pod klientów. Możesz zwrócić się imiennie, zaproponować wyjątkową promocję albo zaprosić klienta na unikalną stronę, wysyłając link. Personalizacja wiadomości stwarza Ci ogromne możliwości!

 

SARE umożliwia wysyłanie bezpośrednio do klientów wiadomości SMS z personalizowanymi elementami, czyli imieniem czy dedykowanym kodem rabatowym. Każdemu odbiorcy możesz przypisać informację, jaką powinien on zobaczyć. Dzięki temu masz pewność, że w sposób zindywidualizowany dotrzesz z komunikatem, a Twój Klient z pewnością doceni to, że masz dla niego coś specjalnego. Możesz zwrócić się imieniem do klienta, możesz zaproponować mu wyjątkową promocję albo zaprosić na unikalną stronę, wysyłając konkretny link. Granice możliwości wykorzystania personalizacji w SMS zależą tylko od Twojej wyobraźni, więc działaj!

Chcę newsletter

Nie przegap nowości, porad, wartościowych e-booków
i interesujących case studies

Nasz newsletter to nie spam. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z wysyłką Newsletteru jest Digitree Group S.A., z siedzibą w Rybniku, ul. Raciborska 35a, 44 – 200 Rybnik, NIP: 642-28-84-378, KRS: 0000369700, REGON: 240018741. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności.