Budowanie relacji – wysyłki cykliczne

Z poziomu systemu zdefiniujesz automatyczne wysyłki cykliczne. W ten sposób wypracujesz stałą relację z klientem i zadbasz o lojalność odbiorcy. Do tych działań wykorzystaj także SMS-y urodzinowe czy promocyjne.

 

Wysyłki cykliczne

System umożliwia realizację automatycznych wysyłek cyklicznych. Dzięki tej funkcji możesz utrzymywać stałą relację z klientem poprzez zindywidulizowaną z nim komunikację. Jednym ze sposobów jest wysyłka kampanii urodzinowej.

 

Wysyłki urodzinowe

Ten rodzaj wysyłki SMS to nic innego, jak automatyczne wyzwolenie wiadomości SMS do klienta w dniu jego święta. W wiadomości może zawrzeć informację o specjalnej promocji bądź prezencie. Wystarczy, że w systemie odnotujesz cechę przy danym adresie w postaci daty jego urodzin.

Chcę newsletter

Nie przegap nowości, porad, wartościowych e-booków
i interesujących case studies

Nasz newsletter to nie spam. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w związku z wysyłką Newsletteru jest Digitree Group S.A., z siedzibą w Rybniku, ul. Raciborska 35a, 44 – 200 Rybnik, NIP: 642-28-84-378, KRS: 0000369700, REGON: 240018741. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności.