Wszystkie wpisy

Magdalena Niedobecka

Narzędzia AI do generowania kodu IT – INFOGRAFIKA

Zanurz się w świecie generowania kodu IT z AI

Nasza infografika poprowadzi Cię przez innowacyjne narzędzia wykorzystujące sztuczną inteligencję. Dowiedz się, jak AI może przyspieszyć proces tworzenia oprogramowania, ułatwić debugowanie, generować testy i dokumentację oraz wiele więcej. Odkryj dostępne narzędzia, ryzyka i najlepsze praktyki. Rozpocznij swoją podróż w świat sztucznej inteligencji i zobacz, jak możesz wykorzystać te technologie na co dzień.

Kluczowe informacje – Generowanie kodu IT

  • AI-Assisted Development: Automatyczne generowanie kodu, testów, dokumentacji, prostsze debugowanie, szybkie podejmowanie decyzji.
  • Asystenci AI, takie jak Copilot i Copilot Chat: Dedykowane rozwiązania dla programistów, stabilne, szybkie, z różnymi wtyczkami do IDE.
  • Ryzyka związane z AI: Potencjalny wyciek danych, naruszenie praw autorskich, błędy w akceptacji bloków kodu.
  • Wskazówki i strategie: Użycie języka angielskiego, pisanie czytelnego kodu, nadawanie osobowości asystentom, techniki analizy i optymalizacji, jak reflexion, chain-of-thought prompting czy sliding window problem.
  • Przyspieszenie procesu tworzenia oprogramowania o 78%: Wykorzystaj moc AI, aby osiągnąć wyższą produktywność i lepsze Developer Experience.

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym programistą, czy doświadczonym ekspertem, ta infografika dostarczy Ci cennych wskazówek, aby uczynić Twoją pracę bardziej efektywną i inspirującą.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi infografikami z różnych obszarów pracy marketera (i nie tylko!), które obrazują,które obrazują, jak narzędzia AI ułatwiają i automatyzują codzienne obowiązki.

Magdalena Niedobecka

Pobierz infografikę

Spis treści

Pobierz infografikę
Narzędzia AI do tworzenia grafiki
Poprzedni

Narzędzia AI do generowania grafiki – INFOGRAFIKA

Następny

Narzędzia AI – kluczowe aspekty prawne – INFOGRAFIKA