Wszystkie wpisy
SAREteam

SAREteam

SARE wśród 25 najlepszych pracodawców 2016 roku według Gazety Finansowej!

Spis treści

Indywidualne podejście i motywowanie do osiągania celów, ale również możliwość spędzania czasu z rodziną. Tego wszystkiego, zdaniem ekspertów Gazety Finansowej, oczekują pracownicy. SARE znalazło się w wąskim gronie 25 nagrodzonych firm. Dlaczego warto z nami pracować?


SARE jest firmą tworzącą nowoczesne technologie marketingowe. Jest przyjazna pracownikom i inwestuje w ich rozwój.
– „Dynamika rozwoju Grupy SARE przynosi wiele wyzwań, dzięki którym nasi pracownicy zdobywają nowe doświadczenia. Cenimy własną inicjatywę pracowników, dlatego często realizujemy ich pomysły i dajemy możliwość realnego wpływu na wykonywane obowiązki. To dzięki ich zaangażowaniu i pasji współtworzymy sukcesy” – mówi Anna Sulska, HR specialist w grupie SARE. Dodaje również: „Budujemy trwałe relacje z pracownikami – wiele osób, które rozwijały nasz startup, jest z nami do dziś! Inwestujemy w ich rozwój, tworzymy atrakcyjne środowisko pracy, co sprawia, że nasi pracownicy chcą rozwijać się w ramach struktur Grupy SARE i wiążą z firmą swoją zawodową przyszłość.”
Dajemy także szansę osobom bez doświadczenia – zapraszamy do współpracy ludzi ambitnych, którzy chcą rozwijać się w obszarze marketingu i nowych technologii. W grupie SARE mogą rozpocząć interesującą pracę, zdobyć doświadczenie, wykorzystać swoje umiejętności i pomysły.
– „W trakcie rekrutacji zauważamy, że nie wszyscy mają śmiałość, by aplikować na specjalistyczne stanowiska. Dlatego niejednokrotnie celowo „luzujemy” warunki w ogłoszeniu i poszerzamy jego profil, by dać szansę większej grupie osób. Ważne, żeby pracownicy byli chętni do dalszej nauki i poszerzania swoich umiejętności, a tak z reguły jest w praktyce. Nie wymagamy, żeby każdy znał się na wszystkim, czym się zajmuje SARE – ważne są chęci, zapał i zaangażowanie w to, co się robi” – mówił w wywiadzie dla „Rzeczpospolitej” Dariusz Piekarski, Prezes SARE.
Inicjatywa i rozwój
Doceniamy inicjatywę pracowników poprzez realizację ich pomysłów. Każda sugestia ma znaczenie. Stawiamy także na rozwój, dzięki profesjonalnym szkoleniom wewnętrznym i zewnętrznym.
– „Bierzemy także udział w konferencjach i targach związanych z naszą branżą, gdzie jesteśmy słuchaczami, jak i wykładowcami – chętnie dzielimy się swoją ekspercką wiedzą! Ponadto zapewniamy darmowe lekcje języka angielskiego i języka niemieckiego z native speakerami na różnych poziomach zaawansowania” – dodaje Anna Sulska.
Work-life balance
Ważne dla nas jest również zachowanie równowagi między życiem prywatnym a pracą oraz wspieranie aktywnego wypoczynku – pracownicy mają możliwość spędzania czasu z rodziną a także realizacji pasji dzięki korzystaniu z kart sportowych.
– „Jesteśmy przyjaciółmi i chętnie spędzamy wspólnie czas – raz w miesiącu wcześniej kończymy pracę i świętujemy urodziny aktualnych solenizantów. Ponadto, w ciągu roku organizujemy piknik rodzinny, kilkudniowy wyjazd integracyjny i uroczystą Wigilię. Czasami serwujemy coś ekstra, tak po prostu, bez okazji” – opowiada specjalistka ds. HR.
Wierzymy, że sukces można osiągnąć przede wszystkim dzięki ludziom. Dlatego też SARE dba o swoich pracowników i daje jak najwięcej możliwości rozwoju. Chcesz znaleźć się w naszej drużynie? Sprawdź aktualne oferty pracy: sare.pl/kariera/
 
 

Poprzedni

E-mail bez tajemnic! Znamy wyniki XIII badania wykorzystania poczty!

Następny

Marketing automation – bo liczy się efekt!