Wszystkie wpisy
SAREteam

SAREteam

SARE S.A. laureatem Nagrody Specjalnej konkursu Człowiek Roku portalu Rybnik.com.pl

Spis treści

„Spółka SARE to znakomity przykład, że można wejść w wielki świat, również giełdowy” – powiedział podczas wręczenia nagrody prezydent Rybnika Piotr Kuczera.

Nagrody konkursu Człowiek Roku rybnik.com.pl przyznawane były w czterech kategoriach: Biznes, Kultura, Sport oraz Nagroda Internautów. Wśród laureatów znaleźli się: Andrzej Kłosok, Maria Budny-Malczewska, Piotr Kuczera i Tomasz Kieczka, a Nagroda Specjalna Konkursu została przyznana SARE S.A.!
Kapituła konkursu nie miała żadnej wątpliwości podczas rozpatrywania wniosku redakcji Rybnik.com.pl. Nagroda została przyznana przez aklamację!
– „Są firmy, które mają w Rybniku swoje korzenie, przyznają się do tego miasta i chcą o tym mieście w świecie mówić. Myślę, że właśnie taką firmą jest SARE i chciałbym z tego miejsca jej podziękować – wszystkim pracownikom i właścicielom” – stwierdził prezydent Rybnika Piotr Kuczera.
– „Faktycznie, zaczynaliśmy skromnie w 2005 roku przy ulicy Hallera 6, 16 metrów kwadratowych. Tomek Pruszczyński, Damian Rutkowski powołali spółkę do komunikacji masowej – byliśmy spamerami, nie ma co ukrywać. Przez wiele lat pracowaliśmy nad naszymi narzędziami, dzisiaj zajmujemy się komunikacją wielokanałową. Śledzimy osoby w sieci, analizujemy ich ruch, by komunikaty trafiały do państwa w sposób jak najbardziej użyteczny, a nie tylko reklamowy.
Kolejne nasze lokalizacje to Piasta 12 – 60 metrów kwadratowych. Obecnie jesteśmy na Raciborskiej 35, 2 tys. metrów kwadratowych, 140 osób. W większości są to mieszkańcy Rybnika i okolic. Większość z nich zaczynała jako specjaliści, jako osoby, które czasem zaczynały na stanowisku sekretarki. Dziś są dyrektorami, współwłaścicielami spółek w grupie, są też prezesami. Także SARE jest platformą nie tylko do robienia pieniędzy, ale też platformą do robienia karier zawodowych i sukcesów osobistych.
Obsługujemy z Rybnika firmy w 40 krajach. Kluczowa jest zatem solidność, rzetelność i profesjonalizm pracowników. Styk obsługi klienta z klientem ostatecznym będącym np. w Malezji czy w Stanach Zjednoczonych, jest dosyć istotny dla prowadzenia biznesu. Nagroda jest więc dla wszystkich pracowników, którzy przez te lata tworzyli spółkę” – powiedział Dariusz Piekarski, prezes spółki SARE, podczas odbierania nagrody.
scianka DG 17sare
 
 

Poprzedni

Grupa Kapitałowa SARE – świętujemy rok na GPW

Następny

W 2017 roku dynamika wzrostu rynku reklamowego w Polsce sięgnie 2,5%