Wszystkie wpisy
SAREteam

SAREteam

Zrabatowani.pl są Zaangażowani w nowy wymiar pomagania

Spis treści

Wspaniała wiadomość dla organizacji pożytku publicznego! Dzięki programowi Zaangażowani istnieje możliwość pozyskania nieograniczonej ilości zwrotów procentowych za zakupy w serwisie Zrabatowani.pl.

Nowatorska forma przekazywania darowizn daje organizacjom możliwość pozyskiwania funduszy przez cały rok, a nie tylko w okresie rozliczeń deklaracji PIT.

 

Jak to działa w praktyce? Zrabatowani.pl skupia ponad 63 tysiące użytkowników, którzy codziennie dokonują zakupów poprzez serwis.
Każdorazowo za zakupy otrzymują tzw. cashback, czyli zwrot gotówki na konto użytkownika pewnej części kwoty wydanej w ulubionym sklepie. Z puli zebranych środków mogą przekazać dowolną kwotę wybranej instytucji, która przyłączyła się do programu Zaangażowani.
Zaproszenie do udziału w projekcie jest otwarte. Organizatorzy nie stawiają żadnych warunków instytucjom non-profit, poza poinformowaniem swoich odbiorców o przynależności do programu, o którym więcej na stronie www.zrabatowani.pl/zaangazowani.

 

Jak działa serwis Zrabatowani.pl?
Zrabatowani.pl to serwis oferujący promocje, kody rabatowe w ponad 400 sklepach internetowych znanych marek jak m.in.: Groupon, Gino Rossi, DaWanda, Answear.com, Reserved, Mohito, Deichmann, 4F, Bon Prix i wielu innych.

Poprzedni

Mailing to nie tylko ładne grafiki, czyli dlaczego tekst jest tak ważny?

Następny

Skuteczna komunikacja w modelu omnichannel. Jak to zrobić?