Wszystkie wpisy

Magdalena Niedobecka

Effective Sale Session 2016 – tak było!

Spis treści

Dwa tygodnie podróży po Polsce z kolejną edycją warsztatów z zakresu efektywnej sprzedaży, godziny rozmów – to wszystko pozwoliło nam dowiedzieć się więcej nie tylko o Waszych oczekiwaniach i potrzebach.

Przede wszystkim dało nam możliwość poznać Was bliżej.
W trakcie warsztatów byliśmy w trzech miastach i przeprowadziliśmy kilkanaście godzin
interakcji i rozmów. Co pozostało z tej akcji i czego dowiedzieliśmy się?

1. Formuła jest ok.
To, na czym najbardziej nam zależało przy organizacji tego eventu, to praca w grupach. Uczestnicy mieli okazję się poznać i wymieniać doświadczeniami. Co więcej, mimo kilku godzin takiej pracy, jej głód jest wciąż duży. Rozwiązywanie zadań i ich analiza mogłaby trwać dłużej.

2. Różnorodność uczestników
Różnorodność branż jak i zagadnień, z którymi borykają się nasi uczestnicy tylko potwierdza, że spotkania praktyczne są potrzebne a wręcz konieczne. W drugiej edycji poznaliśmy nowe problemy, z którymi borykają się osoby realizujące nie tylko cele sprzedażowe.

3. Aspekty prawne
Ostatnie zmiany prawa telekomunikacyjnego miały miejsce 25 grudnia 2014. Mimo to wciąż potrzebna jest wiedza w tym zakresie. Ciekawie i konstruktywnie przygotowana edukacja z zakresu aspektów prawnych w komunikacji elektronicznej przyjęta była przez uczestników z zadowoleniem. Pojawiło się też wiele konkretnych pytań w tym zakresie.

4. Uczymy się cały czas
Staraliśmy się wspólnymi siłami rozwiać wątpliwości wielu uczestników. Jednak nie wszystkim udało się pomóc nie tylko ze względu na brak czasu, ale na złożoność problemów. Wymagają one szczególnej pracy koncepcyjnej i analitycznej.

5. Poznaliście się nawzajem
To co nas cieszy, to utrzymujecie kontakt nie tylko z nami ale i między sobą, tworząc relacje zarówno biznesowe jak i wsparcia edukacyjnego przy projektach realizowanych w swoich firmach.

Tak było w Warszawie (24.05.2016):

Dziękujemy Wam jeszcze raz za wspólnie spędzony czas.
Dla nieobecnych mamy niespodziankę! Przygotowaliśmy kilka prelekcji z warsztatów w Warszawie, które będzie można zobaczyć wkrótce na ess2016.pl.

Zapraszamy do kontaktu i do zobaczenia za rok.
Jeśli masz pomysł na tematykę przyszłorocznych warsztatów, powiedz nam o tym i napisz na  info@ess2016.pl

Poprzedni

Ruszamy z drugą edycją Effective Sale Session!

Następny

XIII Badanie Poczty Elektronicznej – czas start!