Rozwijamy się dla Ciebie już od 2005 roku!

O FIRMIE

Posiadamy unikalną wiedzę i wieloletnie doświadczenie, które przekładają się na efekty biznesowe naszych Klientów.

Miarą naszego sukcesu są wyjątkowi specjaliści. To oni dzięki swojemu zaangażowaniu, unikalnym kompetencjom i pasji współtworzą sukcesy naszych Klientów.

 

Od ponad 10 lat jesteśmy na rynku online marketingu

Kim jesteśmy?

Jesteśmy spółką technologiczną, koncentrującą się na nowoczesnych rozwiązaniach IT, wspierającą działy marketingu w ich codziennym działaniu. Nasze rozwiązania stanowią odpowiedź na potrzeby Klientów związane z precyzyjną komunikacją oraz sprzedażą ich produktów i usług. Naszym nadrzędnym celem jest właśnie wspieranie ich sprzedaży.

Narzędzia Systemu SARE obejmują kampanie e-mailingowe, SMSowe, konkursy, programy lojalnościowe, komunikację wewnętrzną, relacje inwestorskie. Autorskie oprogramowanie, służące do prowadzenia precyzyjnej komunikacji daje niemal nieograniczone możliwości naszym Klientom. Ciągle się rozwijamy a oferowane przez nas funkcje umożliwiają wielokanałową komunikację oraz integrację z systemami typu call center, CRM, ERP, drukarniami cyfrowymi czy platformami sklepów internetowych.

Jak to się zaczęło, czyli kilka słów o początkach i rozwoju SARE

Sięgnijmy pamięcią do roku 2004… wtedy to w głowie m.in. Prezesa Tomasza Pruszczyńskiego zrodził się sam pomysł na system do e-mail marketingu. W roku 2005 podjęto decyzję o powstaniu Spółki SARE. Lata działalności oraz wciąż powiększająca się grupa Klientów zaowocowały ciągłym rozwojem funkcji i dedykowanych narzędzi systemu.

Dynamiczna rozbudowa Spółki, sukces systemu oraz nagrody i wyróżnienia przyznane SARE zadecydowały o podjęciu przełomowej decyzji. Było nią przygotowanie do wejścia na Giełdę Papierów Wartościowych. I tak w 2011 roku SARE SA zadebiutowało na NewConnect w Warszawie. Na tym jednak nie zaprzestaliśmy. Mając na uwadze przede wszystkim rozwój całej Grupy Kapitałowej, w roku 2015 podjęliśmy kroki związane z przejściem na główny rynek GPW. Dzięki konsekwentnej realizacji planów rozwojowych, nasz nadrzędny cel został osiągnięty. W dniu 15.02.2016 roku miał miejsce nasz debiut na Głównym Rynku GPW. Jesteśmy dumni z takiego rozwoju wydarzeń i mamy nadzieję na dalsze sukcesy!

Kluczowe osoby

Na sukces każdej firmy składają się przede wszystkim ludzie! Oto oni:

tomaszTomasz Pruszczyński

Członek Rady Nadzorczej

Jeden z założycieli SARE SA współtworzący strategię spółki oraz aktywnie wspierający jej działalność. Absolwent Wyższej Szkoły Komunikowania i Mediów Społecznych, studiował także budownictwo, fotografię i socjologię. Służył w wojsku. W swojej karierze Tomasz Pruszczyński był zaangażowany w tworzenie takich spółek jak OS3, Digital Avenue, Hostersi, tuPolska czy Red Sky. Współzałożyciel i wiceprezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców. Prywatnie pasjonat dalekich podróży, nurkowania i żeglarstwa.

dariuszDariusz Piekarski

Prezes Zarządu

Skuteczny menadżer, z wieloletnim doświadczeniem w całościowym zarządzaniu organizacją. Niezwykle efektywny w kreowaniu oraz realizacji strategicznej i operacyjnej polityki firmy. Absolwent Politechniki Częstochowskiej i Wielkopolskiej Szkoły Biznesu. Ukończył także studia podyplomowe na kierunku Marketing Internetowy Szkoły Głównej Handlowej. W SARE S.A. odpowiada za strategiczne oraz operacyjne zarządzanie spółką. Uwielbia nurkowanie oraz górskie wspinaczki, zdobywał szczyty m.in. na Kaukazie i w Alpach.
tomaszTomasz Kusy

Dyrektor Działu Programowania

Programowaniem zajmuje się od ponad dwudziestu lat. Ojciec systemu SARE, w którym – jak twierdzi – zna prawie każdą linię kodu. Wcześniej pracował w agencji interaktywnej OS3 multimedia jako szef zespołu programistów. Absolwent informatyki na Politechnice Opolskiej. Prywatnie zaangażowany w działalność samorządową. Pasjonat strzelectwa z broni palnej, wszelkiego rodzaju gier – od karcianych po Playstation a także polskiego rock’a.
Justyna PamułaJustyna Pamuła

Client Service Director 

Ukończyła studia o kierunku Marketing i Zarządzanie na Politechnice Śląskiej. W SARE zajmuje się budowaniem stałych relacji z klientami oraz bieżącym nadzorem nad rozwojem systemu. Czuwa nad planowaniem i realizacją założeń wprowadzania nowych funkcji w ramach narzędzia, od fazy projektowej, poprzez testowanie do finalnego wdrożenia. Prywatnie zapalona miłośniczka zwierząt i właścicielka kota o imieniu Figaro.