SMTP

Nowy produkt SARE to unikalne rozwiązanie. Integruje on system SARE z programami pocztowymi.

Dzięki temu planowanie i realizacja kamapanii marketingowej możliwe są z poziomu Outlooka, Thunderbirda lub Windows Live Maila.

aaa

Zarządzaj kampaniami z poziomu programu pocztowego

Teraz możliwe jest zarządzanie kampaniami z poziomu Twojego ulubionego klienta pocztowego. Wystarczy utworzyć specjalnie skonfigurowaną skrzynkę pocztową, gdzie definiujemy użytkownika, jego hasło dostępowe oraz interfejs SAREscript.

Produkt ten ma 3 podstawowe zastosowania:

 1. Na potrzeby dodatkowej skrzynki
  Wystarczy, że skonfigurujesz swoją skrzynkę wykorzystując serwery wysyłkowe SARE. Zaznacz funkcję ”tylko SMTP” (Simple Mail Transfer Protocol) w systemie i ciesz się możliwością wysyłania maili do konkretnego odbiorcy przez serwery wysyłkowe SARE na dowolny adres. Co dzięki temu zyskujesz? Przede wszystkim lepszą docieralność dzięki dobrej reputacji serwerów SARE.
 2. Wiadomość o charakterze transakcyjnym
  Tym razem nie zaznaczasz funkcji ”tylko SMTP”. Do wiadomości natomiast dodawane są kody śledzące SARE. Dzięki temu po realizacji wysyłki masz dostęp do statystyk otwarć i kliknięć. Rozwiązanie to jest przydatne m.in. handlowcom szczególnie poprzez wykorzystanie personalizacji. Umożliwia również rozbudowę bazy adresów. W jaki sposób? Przy wysyłce na adres, którego nie było wcześniej w systemie następuje zapis z brakiem weryfikacji (możliwa w późniejszym terminie wysyłka weryfikująca).
   
 3. Wysyłka do grupy adresów
  Odpowiednią grupę odbiorców utwórz w systemie. Po realizacji kampanii wysyłka jest raportowana w systemie – masz dostęp do pełnych statystyk łącznie z mapą kliknięć. Opcja ta może być szczególnie przydatna w działaniach marketingowych i PR-owych.

Dlaczego to rozwiązanie jest innowacyjne?

 • Szybkość i łatwość prowadzenia kampanii – bez konieczności logowania do systemu
 • Raportowanie – wyniki prowadzonych kampanii dostępne z poziomu systemu pozwolą na obserwację zachowań klienta (kliknięcia, otwarcia, podjęte działanie)
 • Integracja kanałów komunikacji – optymalizacja kolejnych kampanii (mail,SMS) z wykorzystaniem informacji o wynikach wysyłki

  Jesteś zainteresowany produktem? Znajdź pakiet dla siebie!

PRZEJDŹ DO CENNIKA

Najważniejsze funkcje

Sprawdź, jakie funkcjonalności dostępne są dla tego produktu

Pobierz wszystkie funkcje systemu

Projektowanie graficzne - usługi projektowania zaawansowanych kreacji
Usługi prawne - wersja 2
Usługa doradztwa-wersja 2