E-MAIL MARKETING

Funkcjonalności

Wykorzystaj pełny potencjał narzędzia SARE. Sprawdź, jakie możliwości testowania mailingów znajdują się w systemie SARE.

Testuj swoje mailingi

TESTUJ-SWOJE-MAILINGI - testy ab, spamtesty

W systemie SARE moduł testów jest rozbudowany. Oczywiście dostępne są testy A/B/X, dzięki którym możesz porównać skuteczność zróżnicowanych kreacji. Na etapie planowania wysyłki możliwy jest test kreacji – wówczas użytkownik może sprawdzić, jak dana kreacja będzie wyglądać na różnych klientach pocztowych. Każda wysyłka jest też testowana pod względem zagrożenia ‚wylądowania’ w spamie.

Optymalizator wysyłek
Optymalizator to narzędzie, które pozwala określić o której porze realizacja wysyłki newslettera przynosi najlepsze efekty. Realizacja wysyłki optymalizacyjnej w swoim działaniu przypomina test A/B/X, w którym określona jest najefektywniejsza pora komunikacji. W ramach kampanii baza do wysyłki zostaje podzielona na mniejsze części. Ich liczba zależna jest od wybranych godzin i dni testu. Raport z wysyłki zawiera informacje z wszystkich cząstkowych wysyłek oraz dodatkową informację wskazującą optymalny termin wysyłek.

Testy A/B/X
Porównanie skuteczności różnego nadawcy, tematu, czy kreacji wiadomości e-mail na testowej grupie odbiorców pozwoli Ci na wybór najefektywniejszej z nich, a następnie rozesłanie jej do pozostałej części bazy, która nie brała udziału w testach (proporcje ustalane są ręcznie w trakcie planowania testu). W SARE możesz zestawić ze sobą nieograniczoną liczbę wiadomości, przeprowadzić analizę skuteczności tematu oraz zawartości maila, a także automatycznie uruchomić właściwą wysyłkę po osiągnięciu określonych wcześniej celów.

Tester kreacji
 W SARE sprawdzisz poprawność wyświetlania wysyłanej wiadomości w trzydziestu najpopularniejszych programach do odbioru poczty, a także na iPhonie i iPadzie. Ponadto, możesz przeprowadzić test Plain Text czyli bez elementów graficznych. Sprawdzisz wówczas wygląd wiadomości w wersji tekstowej. Bez potrzeby logowania się do poszczególnych skrzynek zapoznasz się zarówno z widokiem całych skrzynek pocztowych, jak i szczegółowym podglądem wiadomości wyświetlanych z zablokowanymi  i odblokowanymi grafikami.

Spam test
 Szczegółowa analiza kreacji wiadomości e-mail pomoże Ci określić prawdopodobieństwo zatrzymania jej przez filtry antyspamowe. Licznik punktów wskazuje bezpieczny poziom, którego warto się trzymać, by zapewnić wysoką dostarczalność wiadomości. Z kolei każdy niepożądany element jest dokładnie opisywany, dzięki czemu możesz dokonać korekty, tak aby wiadomość bez przeszkód dotarła do maksymalnie dużej liczby odbiorców.

Wysyłka godzinowa
Dzięki zastosowaniu wysyłki godzinowej wiadomości dotrą do odbiorców o preferowanej porze czytania newsletterów. Godzina wysyłki zostanie indywidualnie dopasowana dla każdego adresu e-mail. Decydujące znaczenie w doborze pory wysyłki będzie miała informacja o godzinie otwarcia poprzedniego maila.

Jesteś zainteresowany tą funkcją? Sprawdź, w którym pakiecie jest dostępna!

PRZEJDŹ DO CENNIKA


Pozostałe funkcje

Dla tego produktu dostępne są również następujące funkcjonalności:

Pobierz wszystkie funkcje systemu

Projektowanie graficzne - usługi projektowania zaawansowanych kreacji
Usługi prawne - wersja 2
Usługa doradztwa-wersja 2