ANKIETY

Badaj opinię swoich klientów w szybki i prosty sposób. Z modułem ankiet w SARE to możliwe.

Dotychczas internetowe badania ankietowe były bardzo czaso- i pracochłonne oraz wymagały integracji wielu systemów informatycznych. Czas to zmienić.

Produkt - ankiety

Z myślą o podniesieniu efektywności kampanii reklamowych naszych klientów opracowaliśmy autorski system ankietowy. Moduł ten dostępny jest – podobnie jak inne narzędzia – w systemie SARE.

W ramach modułu możesz tworzyć różnego typu pytania: jednokrotnego wyboru, wielokrotnego wyboru, otwarte i macierzowe oraz stworzyć pytanie o e-mail, które pozwoli na rozbudowę bazy adresowej. Dodatkowo system pozwala na warunkowanie przygotowanych pytań, zastosowanie własnego szablonu ankiety lub skorzystanie z dostępnych w systemie. Umożliwia także dokładną analizę uzyskanych danych na podstawie zaawansowanych raportów z przeprowadzonych badań.

Ankiety można wykorzystać na wiele sposobów, np. zadając odbiorcy pytania dotyczące produktów, w celu ustalenia, którą z oferowanych usług jest najbardziej zainteresowany. Ale nie tylko – wykorzystując ankiety możemy dokładniej poznać naszego klienta. A dodatkowo mogą również służyć do przygotowania konkursów, rozbudowy baz danych itp.

Podstawowe zalety modułu ankiet w SARE to:

  • zaawansowane warunkowanie ścieżki badania,
  • wykorzystanie własnych szablonów,
  • możliwość określenia terminu rozpoczęcia i zakończenia ankiety,
  • rozbudowany moduł raportowania oraz filtrowania.

Badania ankietowe mogą służyć wsparciu działań reklamowych prowadzonych poprzez mailingi i wysyłki SMS. Realizując kampanie reklamowe można na bieżąco badać opinie odbiorców na temat prowadzonych działań i modyfikować ich założenia zgodnie z oczekiwaniami respondentów.

 

Jesteś zainteresowany produktem? Znajdź pakiet dla siebie!

PRZEJDŹ DO CENNIKA

Najważniejsze funkcje

Sprawdź, jakie funkcjonalności dostępne są dla tego produktu:

Pobierz wszystkie funkcje systemu

Projektowanie graficzne - usługi projektowania zaawansowanych kreacji
Usługi prawne - wersja 2
Usługa doradztwa-wersja 2